کد خبر: 625310
تاریخ انتشار :

مهدی طارمی اخطار گرفت!+جزئیات بیشتر

مصاحبه تلویزیونی مهاجم تیم ملی باعث تذکر فدراسیون فوتبال به مهدی طارمی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

مهاجم ایرانی پورتو در مصاحبه‌ای که با برنامه سکو – که از شبکه استانی بوشهر پخش می‌شود – در پاسخ به این سوالی درباره قیاس وضعیت تیم ملی بعد از کی‌روش گفته بود:" آن نظم، انضباط، دسیپلین و همدلی که بین بازیکنان در زمان کی روش وجود داشت را تا به الان من جایی ندیده ام. آن همدلی تیمی خیلی خوب بود و آن را نداشتیم و هنوز هم نداریم. نمی دانم چه اتفاقاتی در فدراسیون یا مسئولان تصمیم گیرنده رخ می دهد ولی امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم ملی رخ بدهد و بتوانیم بدون دردسر به جام جهانی صعود کنیم. نمی خواهم با زمان کی روش مقایسه کنم چون بعدا دردسر می شود. " پس از پایان این جملات طارمی خنده تلخی کرد و دیگر صحبتهایش را ادامه نداد.

بخش دیگر صحبتهای طارمی که کلی سر و صدا کرد نظر او درباره نحوه صعود تیم ملی به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی بو که البته مجری برنامه سوال جنجالی را از او پرسید. سوال این بود که به نظر طارمی تیم ملی بیشتر به خاطر نبوغ بازیکنانش توانسته به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی برسد یا مسایل فنی دخیل بوده که طارمی پاسخ داده نبوغ بازیکنان!

طبق شنیده‌های فوتبالی، جدا از آنکه صحبتهای طارمی باعث ناراحتی دراگان اسکوچیچ از مهره کلیدی تیمش شده، واکنش فدراسیون فوتبال را هم به دنبال داشته و فدراسیون فوتبال به مهاجم تیم ملی درباره آن مصاحبه تذکر داده است.

گویا مدیران فدراسیون به طارمی گفته‌اند که تمام تلاششان را در ماههای اخیر برای موفقیت تیم ملی انجام داده و واکسیناسیون بازیکنان به خوبی انجام شده و پاداشهای گذشته و فعلی بازیکنان تسویه شده و فدراسیون در دوره جدید به لحاظ مالی هم چیزی برای این تیم کم نگذاشته‌ و بهتر بود مهاجم تیم ملی به این نکات هم توجه می‌کرد.

همانطور که از لحن صحبتهای مهدی طارمی هم مشخص بود او زیاد از ابقا شدن اسکوچیچ راضی نیست و البته یکی دو بار دیگر هم این موضوع را نشان داده است.

در چند وقت گذشته برخی رسانه‌ها فاش کردند که چند بازیکن تیم ملی با اسکوچیچ راحت نیستند و حتی به عزیزی خادم در منامه و پس از بازگشت تیم ملی به تهران هم گفته بودند که دراگان اسکوچیچ را بردارد و سرمربی دیگری  را جایگزین او کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما