کد خبر: 625856
تاریخ انتشار :

اخبار استقلال : آذری مدیرعامل استقلال می شود؟ شایعه یا واقعیت!

حمایت سعید آذری از فرهاد مجیدی و بیان این جمله که استقلال مظلوم است، باعث شد شایعاتی درباره حضور او در استقلال به عنوان مدیرعامل مطرح شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شایعه مدیرعاملی سعید آذری در استقلال تکذیب شد.

حمایت آذری از مجیدی، کار دستش داد!

 حمایت سعید آذری از فرهاد مجیدی و بیان این جمله که استقلال مظلوم است، باعث شد شایعاتی درباره حضور او در استقلال به عنوان مدیرعامل مطرح شود.

آذری با تکذیب این شایعات گفت: قبل از مسابقه یک سری شایعات بود و بعد هم یک سری شایعات دیگر افتاد که هیچ کدام صحت ندارد.  همیشه این شایعه حول و حوش من و استقلال بوده، من به عنوان یک کنشگر اجتماعی و نه تنها مدیر باشگاه، باید بعد از بازی به رقیب باشگاه خسته نباشید بگویم. صحبت حول و حوش من هست که هر وقت می‌خواهم درباره موضوعی صحبت کنم، یعنی قصد دارم از آن نمد کلاهی برای خودم ببافم. نه اینطور نیست و من اگر بخواهم در فوتبال ایران مدیریت کنم، انتخاب اول و آخرم فعلا فولاد خوزستان است.

 

 

سعید آذری تمایل زیادی برای نشستن روی صندلی مدیرعاملی باشگاه استقلال دارد.

مدیرعامل جنجالی نمی تواند به استقلال بیاید

 آذری در مصاحبه ای گفته بود من حاضر نیستم دست به هر کاری بزنم تا مدیرعامل استقلال شوم اما خیلی‌ها می‌گویند او دوست دارد بالاخره روزی به این جایگاه برسد.

در همین راستا شنیدیم آذری بنا به دلایلی نمی‌تواند مدیر عامل باشگاه های استقلال و ذوب آهن شود. سپاهان هم که در حال حاضر محمدرضا ساکت را دارد و طبعا آذری باید در همان فولاد خوزستان بماند. او در مصاحبه‌ای تاکید کرد که اگر قرار باشد در ایران بماند، همچنان مدیرعامل فولاد خوزستان خواهد بود.

 فولاد با برتری مقابل استقلال سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان آسیای فصل آینده را گرفت وحالا باید دید آیا جواد نکونام در این تیم می‌ماند یا نه؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما