کد خبر: 626661
تاریخ انتشار :

عبدالله ایزدپناه، نماینده ایذه و باغملک در مجلس:

آخرین خبر از وضعیت اینترنت ایذه/ سرنوشت افراد بازداشت شده چه شد؟

نماینده ایذه در مجلس گفت:‌ تا جایی که من اطلاع داشتم اینترنت ایذه همچنان قطع است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

عبدالله ایزد پناه، نماینده ایذه و باغملک در مجلس در رابطه با نا آرامی‌های اخیر در حوزه انتخابیه خود گفت: در راستای برخی ناآرامی‌هایی که در استان خوزستان به علت تنش آبی رخ داد، در شهرستان ایذه هم عده‌ای به تبعیت از شهرستان‌های دیگر دست به اعتراض زدند و در کنار مردم معترض عده‌ای سودجو هم بی نظمی و ناآرامی‌هایی را به وجود اوردند و تیراندازی‌هایی از سوی افراد ناشناس انجام گرفت.

به گزارش برنا، او ادامه داد: در پی این نا آرامی‌ها و درگیری‌ها در شهرستان ایذه عده‌ای مجروح شدند و یک نفر هم جان باخت که این حادثه و نوع کشته شدن این فرد در دست بررسی است.

ایزدپناه بیان کرد: با تدبیر نیرو‌های امنیتی و شورای تامین و استاندار و با حضور بنده جلساتی را با بزرگان و سران قبائل برگزار کردیم و سرکشی به خانواده مقتول داشتم و از نزدیک با خانواده فرد کشته شده گفتگو کردم. اکنون شهر اوضاع آرامی را سپری می‌کند.

نماینده ایذه مطرح کرد: مردم در روز گذشته (یک شنبه سوم مرداد) به حمایت از نظام و در راستای محکوم کردن فتنه گران راهپیمایی را ایذه برگزار کردند.

او درخصوص وضعیت بازداشت شده‌ها درایذه گفت: تعدادی از افراد بازداشت شده آزاد شده اند و پرونده برخی دیگر نیاز به بررسی دارد.

ایزدپناه در خصوص وضعیت اینترنت شهرستان ایذه گفت: تا جایی که من اطلاع داشتم اینترنت ایذه همچنان قطع است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما