کد خبر: 633342
تاریخ انتشار :

دیدار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با وزرای کشورهای حاشیه خلیج فارس

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی بامداد یکشنبه برای سخنرانی در هفتادوششمین مجمع عمومی سازمان ملل،‌ فلسطین اشغالی را به مقصد نیویورک ترک کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، بنت که قرار است برای اولین‌بار به عنوان نخست‌وزیر این رژیم در سازمان ملل سخنرانی کند، در حاشیه این اجلاس، با وزرای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و سران جوامع یهودی و صهیونیستی آمریکا نیز دیدار خواهد داشت؛ این دومین سفر وی به آمریکا از زمان روی کار آمدنش به عنوان نخست‌وزیر تل‌آویو بود. بنت پیشتر در ۲۷ آگوست به واشنگتن رفته و با «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا در کاخ سفید دیدار کرده بود.

بر اساس این گزارش، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، پیش از پرواز به نیویورک در گفت‌وگوی کوتاهی با خبرنگاران در فرودگاه به تلاش دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا برای حذف کمک یک میلیارد دلاری به سامانه‌های گنبد آهنین اسرائیل اشاره کرده و گفت آنها گروهی کوچک اما حراف هستند.

به نوشته تایمز اسرائیل، بنت در این‌باره مدعی شد: «گروه کوچک ضد اسرائیلی در آمریکا وجود دارد که سروصدای زیادی به راه می‌اندازد؛ اما آنها شکست خوردند. در حال حاضر ما دیدیم نمایندگان مردم آمریکا با ۴۲۰ رأی موافق و ۹ رأی مخالف از تجهیز دوباره گنبد آهنین حمایت کردند.»

وی سپس با تکرار ادعاهای بی‌اساس درباره ایران و گروه‌های مقاومت گفت: «ما خودمان را با توجه به حرف‌های دیگران تعریف نمی‌کنیم، نه با توجه به ایران و نه فلسطینی‌ها. به سران آنها توصیه می‌کنم به‌جای اینکه نسبت به اسرائیل وسواس فکری داشته باشند، با مردم خودشان طرف شوند و وضعیت آنها را بهبود بخشند.»

منبع: تابناک

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما