کد خبر: 633814
تاریخ انتشار :

جانشین فرمانده هوانیروز:

اجازه کوچکترین نگاه چپ به خاک مام مهیمن را نخواهیم داد

ایرنا - جانشین فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این مجموعه در حال حاضر در بهترین سطح آمادگی دفاعی و رزمی قرار دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

امیر سرتیپ دوم خلبان قاسم خاموشی روز شنبه در گفت و گویی در حاشیه برگزاری دومین روز رزمایش فاتحان خیبر در منطقه شمال غرب کشور، افزود: هوا نیروز ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران امروز به مراتب قوی‌تر از دوران هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان ملت ایران در آمادگی به سر می‌برد.

وی اظهار کرد: هوانیروز ارتش در همه رزمایش‌های ارتش با موفقیت ایفای نقش کرده است و امروز نیز بسیار پرتوان‌تر از سال های گذشته برای دفاع از کیان ملت ایران در آمادگی به سر می‌برد و به هیچ یک از دشمنان ایران اسلامی اجازه کوچکترین نگاه چپ به خاک مام مهیمن را نخواهد داد.

امیر خاموشی با اشاره به نقش آفرینی ویژه هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش فاتحان خیبر، یادآور شد: در این رزمایش مهم پشتیبانی هوایی از یگان‌های عمل کننده بر عهده هوانیروز است و در این رابطه تاکنون عملکرید موفق داشته ایم.

وی ادامه داد: پایگاه‌های هوانیروز تبریز و کرمانشاه پشتیبانی یگان‌های عمل کننده زمینی در رزمایش مزبور را انجام می دهند و هم در هلی برن نفرات و هم اصابت دقیق هدف‌ها بسیار خوب ظاهر شده اند.

به گزارش ایرنا، رزمایش فاتحان خیبر نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از روز گذشته ۹ مهر ماه با حضور تیپ‌های ۲۱۶ زرهی، ۳۱۶ زرهی، تیپ ۲۵، گروه ۱۱ توپخانه، گروه پهپاد، جنگال، گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی با پشتیبانی بالگردهای هوانیروز در منطقه عمومی شمال غرب کشور و بین محور پلدشت - جلفا آغاز شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما