کد خبر: 642247
تاریخ انتشار :

قیمت بیت کوین دوباره کاهشی شد

دیروز قیمت بیت کوین دوباره به روند نزولی خود بازگشت و وارد کانال ۴۲ هزار دلار شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت‌های آتی طلا و نقره در معاملات روز پنجشنبه ضعیف‌تر شدند، چون برخی از فشارها برای بدست آوردن سود از سوی معامله گران کوتاه مدت در بازار ضعیف تر شده است.

هر اونس طلا در ماه فوریه با ۸.۳۰ دلار کاهش به ۱۸۱۹.۰۰ دلار رسید و نقره مارس نیز با ۰.۰۶۲ دلار کاهش به ۲۳.۱۵ دلار در هر اونس رسید.

شاخص قیمت تولید کننده افزایشی شد

آمریکا امروز یک گزارش کلیدی دیگر از تورم را منتشر کرد. شاخص قیمت تولیدکننده در دسامبر ۰.۲ درصد نسبت به نوامبر افزایش یافت. پیش‌بینی می‌شد که PPI دسامبر ۰.۴ درصد نسبت به نوامبر افزایش یابد و پس از افزایش ۰.۸درصد در گزارش نوامبر این میزان در نظر گرفته شده بود. گزارش شاخص قیمت مصرف کننده که روز چهارشنبه منتشر شد، با افزایش سالانه ۷.۰ درصدی همراه بود.

قیمت بیت‌کوین باز هم کاهشی شد

بیت کوین (BTC) پس از اینکه خریداران مقداری سود را در نزدیکی سطح مقاومت ۴۴ هزار تا ۴۵ هزار دلار کسب کردند، عقب نشینی کرد. این ارز دیجیتال در یک روند نزولی کوتاه مدت باقی ماند.

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲ درصد کاهش یافته و در هفته گذشته تقریباً ثابت بوده است. یک شکست قاطع بالای ۴۵هزار دلار برای پشت کردن به روند نزولی کوتاه مدت مورد نیاز است، اما کاهش سرعت حرکت نشان می دهد که ضعف قیمت می تواند تا فردا ادامه پیدا کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها