کد خبر: 649231
تاریخ انتشار :

دست های پشت پرده جنایت در مشهد چه کسانی بودند؟

کیهان/ روز گذشته و همزمان با سومین روز ماه مبارک رمضان 3 طلبه حاضر در صحن پیامبر اعظم (ص) حرم مطهر رضوی‌(ع) با ضربات چاقوی فردی که هویت آن در دست بررسی است مورد حمله قرار گرفتند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

روزنامه کیهان با اشاره به قتل یک طلبه در صحن حرم رضوی در پاسخ به این سوال که پشت پرده جنایت کیست؟ نوشت: چند روز پیش (سیزدهم فروردین جاری) نیز دو طلبه اهل سنت در محله چای‌بوئین شهرستان گنبدکاووس به قتل رسیدند.

گرچه معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به بررسی‌های همه‌جانبه پلیسی و اطلاعاتی در پرونده قتل این دو شهروند گنبدی، هرگونه شائبه قومی و مذهبی در این ماجرا را رد کردند و از سویی هنوز هم ابعاد دقیقی از ماجرای حمله به 3 طلبه در حرم رضوی روشن نیست اما گویا بوی یک توطئه با چاشنی تفرقه‌افکنی و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی به مشام می‌رسد.

گفتنی است با افزایش هجمه‌های رسانه‌ای به سیل مهاجرت برخی اتباع خارجی به ایران و تمرکز برخی رسانه‌های ضد انقلاب و برجسته‌‌سازی تجمع ضد مهاجران در چند نقطه از کشور، به نظر می‌رسد حادثه دیروز مشهد بخشی از یک پازل امنیتی طراحی شده از سوی توطئه‌گران باشد تا از رهگذر انشقاق بین ملت ایران و اتباع خارجی و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی، در حوزه امنیت ملی، فتنه و بحران‌‌سازی شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها