کد خبر: 650943
تاریخ انتشار :

محمد غرضی: به‌هیچ‌وجه احتمال استیضاح وزرا وجود ندارد

محمد غرضی، فعال سیاسی، در گفت‌وگو با سایت «خبر سراسری» گفت: نه استیضاح‌ها قابل توجه است نه درخواست‌ها زیرا بارها دیده‌ایم که یک مطلبی درباره وزیری بیان می‌شود و حتی40امضا هم جمع‌شده است اما بعدا طرح استیضاح مسکوت می‌ماند.

محمد غرضی: به‌هیچ‌وجه احتمال استیضاح وزرا وجود ندارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از سایت خبر سراسری، محمدغرضی، فعال سیاسی، درباره طرح استیضاح‌های اخیر در مجلس گفت: «بنظر من اینطور می‌آید که داخل مجلس دو گروه وجود دارند که با هم برای اقتدار بیشتر جنگ می‌کنند و بنظرم هر دو گروه هم بالاخره یک تعدادی رأی مسلط در مجلس دارند و چون امکانات اینکه بتوانند از امتیازات دولت برخوردار نباشند هم مسئله استیضاح وزرا و رئیس جمهور مطرح می‌شود، هم از این کار های نمایشی در مجلس صورت می‌گیرد. به‌نظر من نه استیضاح‌ها قابل توجه است نه درخواست‌ها زیرا بارها دیده‌ایم که یک مطلبی درباره وزیری بیان می‌شود و حتی40امضا هم جمع‌شده است اما بعدا طرح استیضاح مسکوت می‌ماند؛ لذا باید علت این واقعه را در امتیازاتی که نمایندگان یا دیگران دنبال آن هستند جست‌وجو کرد».

او در ادامه نسبت به احتمال وقوع استیضاح‌ها افزود: «به‌هیچ‌وجه احتمال استیضاح وزرا وجود ندارد. الان ایراداتی که به وزرا می‌گیرند با وجود آنچه ما از آن مطلع هستیم این است که معمولا با یک بده‌بستان مسئله حل می شود و ادامه نمی‌یابند».

غرضی در پایان درباره تغییرات دولت در تیم اقتصادی گفت: «جناب رضایی یک چهره نظامی است البته درس اقتصادی هم خوانده است اما اینکه معاونت اقتصادی دولت باشد می‌بیند که وزرای مربوطه با نظرات ایشان هم عرض نیستند لذا بنظرم ایشان به علت تضاد با دیگران دیگر به جلسات نرفته است. اینکه گرانی در کشور به قاعده جامعه فشار می آورد مسلم است ولی اینکه دولت بتواند در مقابل این سیل گرانی مقاومت کند من تحرکی در دولت نمی بینم».

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها