کد خبر: 651241
تاریخ انتشار :

در جلسه غیرعلنی امروز

سکوت قالیباف درباره سفر ترکیه شکست

احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس در خصوص جلسه عیررسمی امروز نمایندگان گفت: در این جلسه آقای قالیباف رئیس مجلس توضیحاتی را پیرامون ماجرای سفر همسر، دختر و دامادش به ترکیه که در رسانه‌ها مطرح شده به نمایندگان ارائه کرد، گفت: رئیس مجلس در این جلسه عنوان کرد که مطرح شدن این موضوع در رسانه‌ها با انگیزه‌های سیاسی است و روشن شدن این موضوعات را به آینده موکول کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، نماینده تبریز در مجلس از جلسه غیر رسمی مجلس و توضیحات محمدباقر  قالیباف در مورد سفر خانواده‌اش به ترکیه در این جلسه، خبر داد.

 احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس، پیش از برگزاری جلسه غیر رسمی خبر داد.

وی به تسنیم گفت: در این جلسه آقای قالیباف رئیس مجلس توضیحاتی را پیرامون ماجرای سفر همسر، دختر و دامادش به ترکیه که در رسانه‌ها مطرح شده به نمایندگان ارائه کرد، گفت: رئیس مجلس در این جلسه عنوان کرد که مطرح شدن این موضوع در رسانه‌ها با انگیزه‌های سیاسی است و روشن شدن این موضوعات را به آینده موکول کرد.

نماینده تبریز تاکید کرد: رئیس مجلس در این جلسه موضوع خرید مستقلات توسط خانواده خود در ترکیه را نیز تکذیب کرد.

اخیرا اخباری در فضای مجازی درباره سفر همسر، دختر و داماد آقای قالیباف رئیس مجلس به ترکیه در فضای مجازی مطرح شده بود که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها