کد خبر: 652387
تاریخ انتشار :

یک نماینده مجلس: آبرو و اعتبارم بازیچه شده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به فضاسازی های رسانه ای و مجازی علیه خود واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به فضاسازی های رسانه ای و مجازی نسبت به خود واکنش نشان داده است.

وی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «امروز چندین نفر از دوستان پیشنهاد داشتند که نسبت به اتهام‌پراکنی شب‌نامه‌های فضای مجازی واکنش نشان دهم. اما واقعیت این است که آبرو و اعتبارم بازیچه این شب‌نامه‌ها شده ولی به عنوان نماینده مجلس برای دفاع از آبروی خودم هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم! تنها سرمایه من همین لطف دوستان و منتقدان منصفی است که در مقابل تخریب‌ها چندخطی قلم زدند و چه چیزی شیرین‌تر از اینکه «تعز من تشاء وتذل من تشاء»

بیشتر از یک‌سال است که از کانال‌های دروغ‌پراکن در دستگاه قضا شکایت کرده‌ام و به همه نهادهای مسئول نامه نوشتم و خواستار برخورد با این شب‌نامه‌ها شدم ولی دریغ از یک خط پاسخ. البته می‌دانم این قصه پرغصه فقط محدود به من نیست و افراد بسیار دیگری را نیز هدف گرفته است و ظاهرا کسی انگیزه ندارد با این ظلم سازمان یافته برخورد کند.

آیا واقعا پیدا کردن رد این شبه‌رسانه‌ها سخت است؟ گمان نکنم!

ارتباطات و پشتیبانی‌ها از این شب‌نامه‌ها عادی است؟‌ خیر!

کسی انگیزه جمع کردن این فضای مسموم را دارد؟ نمی‌بینم!

حد و مرزی برای تخریب و دروغ دارند؟ نه! هرکس در هر جایگاهی باشد به راحتی طعمه لجن‌پراکنی می‌شود و به هیچ فرد یا نهاد انقلابی رحم نمی‌کنند.

خلاصه این‌که حقیر گله‌ای ندارم و همین محبت اهل انصاف برایم کافی است ولی دلسوزان انقلاب اگر نگران مسموم شدن ذهن مردم هستند این بساط را جمع کنند.

این چاقو یک روز دسته خودش را هم خواهد برید!

مجتبی توانگر»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها