کد خبر: 654251
تاریخ انتشار :

سورپرایز دولت برای این افراد

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران از حذف ارزیابی وسع برای دهک‌های اول تا سوم جهت برخورداری از پوشش بیمه سلامت همگانی رایگان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران اعلام کرد: ۵.۵ میلیون نفر از افراد مشمول دهک‌های یک تا ۳ بدون مراجعه به ادارات بیمه سلامت استان‌ها و یا دفاتر پیشخوان، بیمه سلامت رایگان هستند.

 مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: افرادی که نتیجه ارزیابی وسع اعلامی آنها در دهک­‌های اول تا سوم بوده و در سامانه بیمه‌گری ثبت شده است، امکان دریافت پوشش بیمه سلامت همگانی رایگان، با اعتبار یکساله را دارند.

وی افزود: ۵.۵ میلیون نفر از افراد مشمول دهک‌های یک تا ۳ بدون مراجعه به ادارات بیمه سلامت استان‌ها و یا دفاتر پیشخوان، بیمه سلامت رایگان هستند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت،‌ او در ادامه اشاره کرد: افرادی که در دهک‌های درآمدی ۴ و بالاتر قرار دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه شهروندی بیمه سلامت به آدرس bimehsalamatiranian.ir و یا مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد بر اساس آزمونِ وسع و مشارکت در پرداخت حق بیمه بر اساس دهک اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران قرار گیرند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها