کد خبر: 658488
تاریخ انتشار :

خاتمی: موضع رهبر انقلاب درباره سوریه حکیمانه بود

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به آغاز ایام عزاداری سید و سالار شهیدان گفت: بهترین فرصت برای جهاد تبیین مجالس عزاداری محرم است،نباید این فرصت را از دست داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، خطبه‌های سید احمد خاتمی در نماز جمعه این هفته تهران (۷ مرداد ماه) در مصلی امام خمینی (ره) آغاز شد.

سید احمد خاتمی در خطبه‌های پیش از نماز جمعه امروز که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد، گفت: به گفته امیرالمونین(ع) سرنوشت سعاتمندانه انسان ها با انس با خدا رقم می خورد.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) همه هستی‌اش را فدای خداوند کرد.امام حسین با خداوند معامله کرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با پوتین و اردوغان اظهار داشت: مواضع رهبری انقلاب در این دیدارها تجلی عزت، حکمت و مصلحت بی رو دربایستی بود، به پوتین گفتند از کشته شدن مردم عادی در جنگ ناخرسند هستیم. در عین حال گفتند در قضیه اوکراین اگر ابتکار عمل را در دست نمی گرفتید طرف مقابل دست به کار می شد.

خاتمی ادامه داد: رهبری انقلاب در دیدار با اردوغان تاکید کردند که حفظ تمامیت ارضی سوریه مهم است که موضعی حکیمانه بود.

وی تصریح کرد: دعوای استکبار و در راس آن آمریکا دعوا بر سر اسلام ناب محمدی است این ها این اسلام ناب حاکم بر ایران را بر نمی تابند، اما بدانید نخواهید توانست ایران اسلامی را از قرآن، اسلام و اهل بیت جدا کنید، ما تا ابد ایستاده‌ایم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به آغاز ایام عزاداری سید و سالار شهیدان گفت: بهترین فرصت برای جهاد تبیین مجالس عزاداری محرم است،نباید این فرصت را از دست داد.

گفتنی است در نماز جمعه این هفته تهران، از بخش‌های تاسیسی مختلف همچون مهد آدینه، کتاب آدینه، کانون دانشجویی و آرم ستاد نمازجمعه تهران توسط حجت الاسلام حاج علی اکبری رونمایی شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها