کد خبر: 660761
تاریخ انتشار :

اعلام آمادگی باشگاه گل‌گهر برای حضور بانوان در ورزشگاه‌

باشگاه گل‌گهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آمادگی حضور بانوان در ورزشگاه خانگی‌اش را دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، باشگاه گل‌گهر اعلام کرد: همان‌گونه که هواداران شریف و خونگرم باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان، اطلاع دارند، امشب و از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه، تیم فوتبال گل‌گهر به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت. فرایند بلیت‌فروشی این دیدار که با استقبال خوب خوب هواداران روبرو شده است، از روز چهارشنبه آغاز و نظر به اینکه مجوز ورود بانوان محترم تا به این هفته، فقط برای مسابقه تیم‌های استقلال و مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران صادر شده است، متاسفانه در بازی امشب گل‌گهر و سپاهان فقط هواداران آقا، مجوز ورود به ورزشگاه را دارند.

 باشگاه گل‌گهر ضمن اعلام آمادگی کامل برای پذیرش بانوان محترم، امیدوار است در هفته‌های بعد و در صورت کسب مجوز ورود از سوی سازمان لیگ، شاهد حضور این عزیزان بر روی سکوهای ورزشگاه اختصاصیِ گل‌گهر باشیم. از هواداران آقا هم که امروز در ورزشگاه حضور دارند، خواهشمندیم مثل همیشه، فرهنگ بالای هواداری خود را به معرض نمایش بگذارند و ضمن حمایت جانانه از تیم فوتبال گل‌گهر، شرایط را برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه تسهیل کنند.

دیدار تیم‌های گل‌گهر و سپاهان به صورت زنده از شبکه سراسری ورزش و شبکه استانی شما نیز پخش خواهد شد. امیدواریم امروز در کنار هم و با حمایت پرشور از گل‌گهر، روزی به یادماندنی برای ورزش سیرجان خلق کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها