کد خبر: 662021
تاریخ انتشار :

مجیدانصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

کفن پوشان دیروز، مدافع مهاجرت فرزندان مسئولان شدند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رفتار دوگانه‎ ای که این روزها شاهد آن هستیم نشان دهنده یک نگاه کاسب کارانه است که مثلا موضوعاتی همچون برجام، ورود بانوان به ورزشگاه ها و مهاجرت فرزندان مسئولین در یک دولت بد و در دولت و حزب دیگر خوب است.تاثیر مخرب این رفتارها از اصل موضوع بیشتر است و سبب بی اعتمادی خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رفتارهای متناقض برخی از فعالان سیاسی درباره برخی از مسائل کشور گفت: رفتارهای دوگانه موجب نفاق است و آثار منفی گسترده‌ای در جامعه خواهد داشت.

مهم ترین بخش‌های این گفت و گو را در ادامه بخوانید:

* ما قبلاً شاهد این بودیم که در هر موضوعی عده ای کفن پوش می شدند اما امروز همین افراد به موضوعاتی که در گذشته به آن اعتراض داشتند حمایت می کنند.

*مثلا در موضوع برجام شاهد این بودیم که آقای ظریف هنوز از هواپیما پیاده نشده بود عده ای به مخالفت از آن تجمع کرده بودند اما همان ها موافق برجام هستند. البته هر لحظه که توافق انجام شود خوب است و به نظر بنده بی جهت تا به امروز طول کشیده است.

* رفتار دوگانه‎ ای که این روزها شاهد آن هستیم نشان دهنده یک نگاه کاسب کارانه است که مثلا موضوعاتی همچون برجام، ورود بانوان به ورزشگاه ها و مهاجرت فرزندان مسئولین در یک دولت بد و در دولت و حزب دیگر خوب است.تاثیر مخرب این رفتارها از اصل موضوع بیشتر است و سبب بی اعتمادی خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید