کد خبر: 662488
تاریخ انتشار :

خاتمی: مردم از قوه قضاییه انتظار برخورد دارند با سران اغتشاش را دارند

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: مردم قاطعانه از مسئولان قوه قضاییه می‌خواهند کسانی که به این مردم رحم نکرده و اموال آنها را آتش می‌زنند و قرآن می‌سوزانند را با سلاح قانون سرجای خود بنشاند و قاطع ترین برخورد با سران اغتشاش صورت گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران ضمن دعوت نمازگزاران به تقوا ، بیان کرد: از مولا علی (ع) نقل شده است آن کسی که حریم برای خدا نگه دارد در فتنه‌ها غرق نخواهد شد و در تاریکی‌ها با نور اعتقاد به خدا مسیر درست را طی می کند. از خداوند می خواهیم ما را مزین به این فضیلت نماید. از صفات خداوند که در آیات فراوانی آمده است صفات علم گسترده است. خداوند همه چیز را می داند. حرف ، گفتار، رفتار و نیت انسان خداوند آگاه است.

وی ادامه داد: خداوند مراقب انسان است و به آنچه که انسان انجام می دهد عالم است. اگر انسان به این موضوع باور داشته باشد بازدارنده است. گاهی رشوه دهنده و رشوه گیرنده دست شیطان را از پشت می بندد و هیچ سندی بر جای نمی‌گذارد ، اما اگر به خدا باور داشته باشد می‌دانند که خداوند از همه چیز آگاه است و ریزه کارترین چیزها را می‌داند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها