کد خبر: 662687
تاریخ انتشار :

احمد خاتمی: اغتشاشگران از یک سال پیش خود را آماده کرده بودند

سید احمد خاتمی عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری اغتشاشگران از یک سال پیش خود را برای اغتشاش آماده کرده بودند در ابتدا خواستند با گرانی‌ها استارت اغتشاش را بزنند نشد اما نتوانستند و با این قصه استارت زدند. او گفت: این اغتشاشات برای دفاع از آن خانمی که فوت کرد، نبوده است چرا که شیوه ای منطقی نیست و روسای سه قوه قول پیگیری دادند و نتیجه هم اعلام می‌شود.

احمد خاتمی: اغتشاشگران از یک سال پیش خود را آماده کرده بودند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف اغتشاشگران در فتنه اخیر عقده گشایی از مردم و اسلام و ضدیت با نظام اسلامی بود.

حجت‌الاسلام سید احمد خاتمی شامگاه دوشنبه در مراسم یادواره شهدا و شب شهادت امام رضا(ع) در جیرفت اظهار داشت: سوزاندن قرآن که تجلی کلام خداست و آتش زدن مسجد و امامزاده توسط اغتشاشگران اخیر عقده گشایی از دین و عداوت آنها با آن را نشان داد.

به نوشته ایرنا، وی هدف دیگر آنها را عقده گشایی از مردم دانست و افزود: از نگاه اغشتاشگران جرم این مردم حمایت از نظام اسلامی است لذا پرچم این مردم که به مزین به الله است را به آتش کشیدند.

خاتمی تاکید کرد: حمله به پرچم مردم و تخریب اموال عمومی از جمله تخریب ۶۰ آمبولانس به معنی برخورد و دشمنی با ملت است لذا آنها می‌خواهند به مردم بگویند چرا شما وفادار به نظام هستید.

امام جمعه موقت تهران هدف سوم اغتشاشگران را ضدیت با نظام اسلامی بیان کرد و ادامه داد: در فتنه ۸۸ در عاشورای این سال علیه ولایت فقیه شعار دادند و اردوگاه بحران سازی اخیر همان اردوگاه زمان فتنه ۸۸ شامل آمریکا، رژیم صهیونسیتی ، انگلیس، سلطنت طلبان، منافقان و بریدگان از خدا بود.

وی اضافه کرد: بصیرت مردم قابل ستایش است و با حضور گسترده خود بحران را به فرصت تبدیل کردند و به جهانیان اعلام کردند تا آخرین نفس پای نظام اسلامی ایستاده‌اند.

خاتمی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد جامعه را ناامن نگه دارد اظهار داشت: کار بی قانونی جرم است و در جمهوری اسلامی زدن یک تلنگر به هر کسی بدون مجوز قانون جرم محسوب می شود بنابراین باید همه کار را به دست مسئولان قضایی سپارد.

وی افزود: نشر دروغ و شایعات حتی اگر شایعاتی باشد که دیگران ساخته اند و ایجاد هرج و مرج یا کمک به بروز آن با هر عنوانی گناه محسوب می شود.

نماینده کرمان در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: این اغتشاشات برای دفاع از آن خانمی که فوت کرد، نبوده است چرا که شیوه ای منطقی نیست و روسای سه قوه قول پیگیری دادند و نتیجه هم اعلام می‌شود.

وی گفت: اغتشاشگران از یک سال پیش خود را برای اغتشاش آماده کرده بودند در ابتدا خواستند با گرانی‌ها استارت اغتشاش را بزنند نشد اما نتوانستند و با این قصه استارت زدند.

خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امام راحل از بحران وقوع جنگ فرصت ساخت و انسانهایی که در طول هشت سال دفاع مقدس پرورش یافتند در طول انقلاب پرورش نیافتند

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها