کد خبر: 665794
تاریخ انتشار :

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام داد + متن پیام

فارس/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نوشت: موفقیت‌ها و پیروزی‌های پی در پی این روزهای فرزندان ایران اسلامی در رشته‌های مختلف ورزشی در آوردگاه‌های جهانی ورزش، تجلی‌بخش اراده و توانمندی برای فتح قله‌های رفیع افتخار در عرصه‌های گوناگون است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام داد + متن پیام
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان در سیزدهمین دوره مسابقات ۲۰۲۲ قهرمانی جهان در بوسنی و راهیابی به مسابقات  پارالمپیک پاریس را تبریک گفت.

متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قهرمانی مقتدرانه، غرور انگیز و با‌ شکوه  تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان در سیزدهمین دوره مسابقات ۲۰۲۲ قهرمانی جهان در بوسنی و راهیابی به مسابقات  پارالمپیک پاریس را به ملت عظیم الشان ایران تبریک می‌گویم.

موفقیت ها و پیروزی های پی در پی این روزهای فرزندان ایران اسلامی در رشته‌های مختلف ورزشی در آوردگاه های جهانی ورزش، تجلی بخش اراده، توانمندی و ظرفیت های درخشان این سرزمین برای فتح قله های رفیع افتخار در عرصه های گوناگون است.

همت سترگ و والای یکایک پدیدآورندگان این دستاورد های بزرگ را می‌ستایم و با قدردانی از کادر فنی و قهرمانان تیم والیبال نشسته کشور عزیزمان در رویداد اخیر، سربلندی جامعه ورزش میهن اسلامی در میادین حساس پیش رو را از درگاه خداوند متعال طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها