کد خبر: 666142
تاریخ انتشار :

سخنگوی سپاه: علت ناآرامی‌های اخیر یک طراحی خارجی است

فارس: سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن دانست و گفت: حوادث اخیر نشان داد ارتقای سواد رسانه ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی بیش از گذشته اهمیت یافته است.

سخنگوی سپاه: علت ناآرامی‌های اخیر یک طراحی خارجی است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه در شهر ری در جمع خبرنگاران در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران اظهار کرد: اهمیت کار رسانه‌ای هر روز بیش از گذشته اهمیت خود را نشان می‌دهد، چرا که در چنین میدانی، جنگ کم هزینه‌تر و با تلفات و تبعات کمتری می‌توان وارد مبارزه شد.

وی گفت: در جنگ رسانه‌ای، با فضایی نرم و لطیف دشمنان تلاش می‌کنند تا با بهره‌گیری از نواقص و خلاهای موجود به کشور هدف ضربه بزنند، در حالی که در گذشته با خشونت و خونریزی اهداف و مقاصد خود را دنبال می کردند.

سخنگوی سپاه افزود: دشمن در حال بهره گیری از تمامی ظرفیت خود برای تاثیرگذاری بر جمعیت هدف است و آنها را در معرض تهاجم فرهنگی و ترکیبی سازمان یافته قرار داده‌اند و به طور مدام تلاش می‌کند تصویر دلخواه خود را به ذهن آنان متبادر کند.

سردار شریف با اشاره به اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر و رویکردهای مطرح شده نسبت به آن ادامه داد: برخی علت را مساله‌ای داخلی می‌‌دانند، در حالی که شواهد و قرائن از جمله موضع گیری‌ها و ملاقات‌های مقامات رسمی دولت‌های خارجی با برخی لیدرهای رسانه‌ای اغتشاشات اخیر نشان دهنده یک طراحی خارجی برای تجزیه و براندازی ایران اسلامی است.

وی اعلام کرد: جبهه ضدانقلاب و معاندین باید متوجه باشند با انقلابی بزرگ مواجه هستند که برای به ثمر نشستن آن صدها هزار شهید تقدیم شده است، شهدایی که با اندیشه و محبوبیت در عرصه جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و صیانت از امنیت ملی حضور یافته‌اند و به شهادت رسیده‌اند.

سردار شریف به حضور تعداد معدودی نوجوان و جوان فریب خورده در حوادث اخیر اشاره و اضافه کرد: این افراد با هیاهوی بدون مبنای فضای مجازی به میدان آمده اند، در حالی که این انقلاب طی ۴۳ سال گذشته، بحران های مختلفی را پشت سر گذاشته و بر همه آنها فائق آمده است.

سخنگوی سپاه ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن توصیف و با تاکید بر اهمیت ارتقای سواد رسانه ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی تصریح کرد: حوادث اخیر نشان داد باید بیش از پیش براهمیت افزایش آگاهی و سواد رسانه ای ملت ایران واقف و برای افزایش اطلاعات و توانایی های آنان در این عرصه اقدام کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها