کد خبر: 667662
تاریخ انتشار :

پیام فوری قالیباف به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی + متن

فارس/ رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت مولوی «عبدالواحد ریگی» امام جماعت مسجد امام حسین(ع) شهرستان خاش و از علمای مروج وحدت را تسلیت گفت و تاکید کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به فوریت عاملان این جنایت را شناسایی و مجازات نمایند.

پیام فوری قالیباف به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی + متن
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت روحانی وارسته و گرانقدر مولوی عبدالواحد ریگی، امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش و از علمای مروج وحدت به دست عوامل تروریستی را تسلیت گفت.

متن پیام قالیباف به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت روحانی وارسته و گرانقدر مولوی عبدالواحد ریگی، امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش و از علمای مروج وحدت به دست عوامل تروریستی موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان یکی از چهره‌های سرشناس و مورد وثوق مردم و خوش سابقه در تمامی مراحل انقلاب، نظام و دوران دفاع مقدس و ادواری که دشمنان سعی داشتند با کینه و تعصب در میان صفوف شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند با تدابیر و تلاش خویش توطئه‌ها را نقش بر آب ساختند و همواره منشاء تقریب و تحکیم مبانی دینی بودند. لازم است دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به فوریت  عاملان این جنایت را شناسایی و مجازات  نماید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان ایشان به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان خاش، شاگردان، ارادتمندان و خانواده گرامی برای آن روحانی متعهد و مردمی رحمت و رضوان الهی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها