کد خبر: 668473
تاریخ انتشار :

حسین شریعتمداری:

دیدار مقامات غربی با اپوزیسیون درپیت نشانه افول آنان است

حسین شریعتمداری نوشت: خوب به فهرست چند نفره آدم‌های بی‌سواد و دم‌دستی نگاه کنید! کدامیک از آنها را می‌توان دید که از کمترین اهمیت و اندک شخصیتی برخوردار باشند؟!

دیدار مقامات غربی با اپوزیسیون درپیت نشانه افول آنان است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

روزنامه کیهان در واکنش به دیدار روسای‌جمهوری آلمان و فرانسه در دیدار با مخالفان جمهوری اسلامی از جمله علی کریمی، این چهره‌ها را «بی‌سواد و دم‌دستی و درپیت» خواند و آن را نشانه «افول غرب دانست و نوشت: «آنجا که عقاب پر بریزد، از پشه لاغری چه خیزد»؟!

به گزارش کیهان، حسین شریعتمداری نوشت: در جریان اغتشاشات اخیر برخی از مقامات آمریکایی و سران کشورهای اروپایی با افرادی به‌عنوان اپوزیسیون ایران ملاقات کرده و از این ملاقات‌ها فیلم و عکس گرفته در سطح گسترده‌ای منتشر کردند! که چی؟! که آهای مردم دنیا، بیایید و ببینید که کار جمهوری اسلامی ایران تمام است! چرا؟! خُب مگر نمی‌بینید که چه شخصیت‌های برجسته‌ای با جمهوری اسلامی ایران به مخالفت برخاسته‌اند؟! چه کسانی؟! فلان فوتبالیست بی‌سواد! فلان هنرپیشه درپیتی! فلان روزنامه‌نگار فراری! فلان گروهک تروریست و فلان جماعت منافق فراری و کاسه‌لیس و فلان و فلان! ... حالا خوب به فهرست چند نفره این آدم‌های بی‌سواد و دم‌دستی نگاه کنید! چه می‌بینید؟ کدامیک از آنها را می‌توان دید که از کمترین اهمیت و اندک شخصیتی برخوردار باشند؟! 

او در ادامه مطلب خود نوشته است: یک بار دیگر به فهرست چند نفره افرادی که مقامات آمریکا و اروپا با آنها به‌عنوان اپوزیسیون ایران ملاقات می‌کنند و برای‌شان کف و سوت می‌زنند نگاه کنید! و جایگاه و موقعیت آنها را با جایگاه و موقعیت وطن‌فروشانی که غربی‌ها در چهار دهه قبل آنها را به‌عنوان اپوزیسیون تحویل می‌گرفتند و برای‌شان کف و سوت می‌زدند، مقایسه کنید! بنی‌صدر، رئیس‌جمهور. ناخدا افضلی، فرمانده نیروی دریایی. تیمسار مدنی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و... آیا این مقایسه به وضوح از اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران و ناتوانی نزدیک به افول غرب در مقابله با انقلاب اسلامی حکایت نمی‌کند؟‌ و آیا در این عرصه وصف حال کشورهای غربی و عبری و عربی و اپوزیسیون درپیتی، مصداق این بیت نیست «آنجا که عقاب پر بریزد، از پشه لاغری چه خیزد»؟!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها