کد خبر: 670085
تاریخ انتشار :

نماینده زابل:

مادری تماس گرفت و تاکید کرد فرزندانم در حال یخ زدن هستند

تسنیم: نماینده مردم زابل در مجلس گفت: موج سرما و یخبندان روزهای اخیر خسارات قابل توجهی به مردم پنج شهرستان منطقه سیستان وارد کرده و مردم از عدم توجه و رسیدگی مسئولان ملی ابراز گلایه دارند.

مادری تماس گرفت و تاکید کرد فرزندانم در حال یخ زدن هستند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمد سرگزی  اظهار داشت: موج سرما و یخبندان روزهای اخیر خسارات قابل توجهی به مردم پنج شهرستان منطقه سیستان شامل "زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز" وارد کرده و مردم از عدم توجه و رسیدگی مسئولان ملی ابراز گلایه دارند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت نسبت به حوزه سیستان دچار غفلت شده آن هم در شرایطی که دام‌های بسیاری از عشایر منطقه ما تلف شده‌اند و بخش قابل توجهی از گلخانه‌داران شهرستان‌های منطقه سیستان کشت خود را در پی سرمازدگی به طور کامل از دست داده‌اند.

وی تصریح کرد: اگر همین اتفاقات در نقطه دیگری از کشور رخ می‌داد دولت با تمام توان وارد میدان می‌شد و مسئله را حل می‌کرد اما جای سوال دارد که چرا این میزان بی‌توجهی نسبت به منطقه سیستان وجود دارد؛ ما از رئیس جمهور، معاون اول، وزیر کشور و وزیر نفت که در این زمینه متولی هستند درخواست داریم هرچه سریعتر به رسیدگی مشکلات مردم و حل مشکلات و کمبودهایی که در منطقه وجود دارد ورود کنند.

سرگزی گفت: شب گذشته مادری از یکی از مناطق سیستان با من تماس گرفت و تاکید کرد فرزندانم از سرما در حال یخ زدن هستند و ما فقط مقداری نفت برای گرم کردن منزل نیاز داریم؛ که این نشان می‌دهد شرایط مردم سیستان بسیار دشوار است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها