کد خبر: 670291
تاریخ انتشار :

علیرضا سلیمی خبر داد:

پیغام و پسغام آمریکا برای مذاکره با ایران

یک عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اروپایی ها پیغام هایی داده اند که قصد ندارند اقدامی علیه سپاه انجام دهند و از ایران درخواست داشتند که ایران نیز اقدام متقابل به مثل انجام ندهد. همچنین آمریکایی ها نیز پیام هایی را به ایران داده اند و درخواست مذاکرات داده اند

پیغام و پسغام آمریکا برای مذاکره با ایران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امروز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه و سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران برگزار شد.

به گزارش تسنیم، بخش هایی از گفت و گوی سلیمی را در ادامه می خوانید:

در این جلسه وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه سخنانی را مطرح کردند و در این نشست تاکید شد که اگر اروپا خطایی نابخشودنی انجام دهد ایران اقدام متقابل به مثل انجام خواهد داد.

سپاه پاسداران طبق قانون اساسی نهاد رسمی ایران است و اگر این نهاد توسط کشورهای اروپایی یک سازمان تروریستی اعلام شود ایران نیز تمامی نهادهای نظامی اروپا را تروریست اعلام خواهد کرد و از این به بعد هیچ یک از نهادهای نظامی اروپایی در منطقه در امان نخواهند بود و حتی مستشاران آن ها در سفارتخانه های آن ها احساس آرامش نخواهند کرد.

اروپایی ها پیغام هایی داده اند که قصد چنین اقدامی را ندارند و از ایران درخواست داشتند که ایران نیز اقدام متقابل به مثل انجام ندهد. همچنین آمریکایی ها نیز پیام هایی را به ایران داده اند و درخواست مذاکرات داده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها