کد خبر: 670480
تاریخ انتشار :

لفاظی مضحک نتانیاهو علیه ایران

ایرنا/ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر لفاظی های خود علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد و مدعی شد که ایران در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای است.

لفاظی مضحک نتانیاهو علیه ایران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش شبکه تلویزیونی صهیونیستی «آی ۲۴ نیوز»، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست با اعضای کمیته یهودیان آمریکا، لابی این رژیم در نیویورک، مدعی تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای شد و گفت: "جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی باید هدف مشترک (رژیم) اسرائیل و آمریکا باشد."

رژیم صهیونیستی در حالی جمهوری اسلامی ایران را متهم به تلاش برای دستیابی به سلاح اتمی می کند که آژانس بین المللی انرژی اتمی در تمامی گزارش های خود بر ماهیت صلح آمیز این فعالیت ها تاکید کرده است.

تل‌آویو همواره تلاش کرده تا با ایجاد ایران‌هراسی، مانع از رفع تحریم های ظالمانه و غیرقانونی علیه جمهوری اسلامی ایران شده و بخش زیادی از پرونده ادعایی علیه ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی، ساخته و پرداخته سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و غربی بوده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از دیدار خود با لابی این رژیم در آمریکا، بر امضای معاهده سازش و عادی سازی موسوم به معاهده "ابراهیم" با حکام کشورهای عربی تاکید کرد.

معاهده سازش "ابراهیم" بین رژیم صهیونیستی و برخی حکام عرب منطقه از جمله امارات، بحرین، مغرب و سودان، با میانجیگیری آمریکا امضا شد. این معاهده باوجود امضا توسط حاکمان این کشورها، با مخالفت شدید مردم و مسلمانان مواجه شده و نتوانسته دستاورد ملموسی برای تل‌آویو داشته باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها