کد خبر: 670897
تاریخ انتشار :

جزئیات نشست فراکسیون انقلاب با فرمانده جدید فراجا

ایسنا/ نایب رئیس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از نشست امروز این فراکسیون با فرمانده نیروی انتظامی و بررسی چالش ها و مطالبات نیروی انتظامی در آستانه تصویب بودجه ۱۴۰۲ خبر داد.

جزئیات نشست فراکسیون انقلاب با فرمانده جدید فراجا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محسن پیرهادی ضمن تشریح جلسه امروز فراکسیون انقلاب مجلس، بیان کرد:  نشست امروز فراکسیون با حضور فرمانده جدید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از معاونان وی برگزار شد.با توجه به آغاز کار فرماندهی جدید در فراجا و لزوم بررسی نیاز ها و مطالبات این نیرو و انتظارات از آن در فصل بودجه، سردار رادان در جلسه فراکسیون حضور پیدا کردند. در این  جلسه ابتدا نمایندگان به بیان مسائل و مطالبات ملی و منطقه ای  پرداختند و در ادامه فرمانده فراجا پاسخ هایی را مطرح کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: فرمانده فراجا تحلیل مختصری از شرایط عمومی کشور مرتبط با حوزه فعالیت خود ارائه کرد و سپس به  موضوع مطالبات اعتباری و مشکلات پرسنل نیروی انتظامی، هوشمند سازی پلیس کشور، آموزش و تجهیز نیروی انسانی، توانمند‍‌سازی مهارتی و عقیدتی پرسنل، توسعه زیرساخت های معیشتی و برنامه های امنیتی و فرهنگی پلیس در مواجهه با آسیب های اجتماعی و جرائم پرداخت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان در این نشست ضمن پیگیری مطالبات اجتماعی و انتظامی بر بالابردن سطح کمی و کیفی خدمت به مردم را تاکید و آمادگی خود را برای همکاری و تامین بیشتر نیازها تا حد مقدورات بودجه را به مجموعه فراجا اعلام کردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها