کد خبر: 671897
تاریخ انتشار :

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران با هشدار احتمال ریزش و سقوط بهمن در جاده‌های شمال، گفت: محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال درحال اجرا است.

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

رئیس پلیس راه مازندران با هشدار احتمال ریزش و سقوط بهمن در جاده‌های شمال، گفت: محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال درحال اجرا است.

یدالله جهان‌تاب امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های شمال اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در جاده‌های شمال به‌صورت روان گزارش شده است.

وی افزود: از لحاظ جوی نیز سطح جاده‌های استان خشک است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به تعطیلی روز شنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیر شمال بودیم که به همین‌ منظور بحث اعمال محدودیت ترافیکی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جهان‌تاب با اشاره به تداوم محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال، تصریح کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است.

وی در ارتباط با اعمال محدودیت‌های یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان، بیان کرد: اعمال این محدودیت باتوجه به ترافیک سنگین و به‌منظور تخلیه بار ترافیکی در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز از محور هراز ممنوع است.

جهان‌تاب با هشدار ریزش و رانش در جاده‌های کوهستانی شمال، خاطرنشان کرد: مردم از توقف و ترددهای غیرضروری در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های استان پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه توجه به توصیه‌های پلیس سلامت رانندگان را رقم می‌زند، گفت: مرکز کنترل پلیس با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۲ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش‌شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها