کد خبر: 671917
تاریخ انتشار :

ایران جنایت داعش در حومه شهر حمص سوریه را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت جنایت داعش در حومه شهر حمص سوریه گفت: سیاست‌ها و رویکردهای جاری رژیم آمریکا، حاکی از استمرار استانداردهای دوگانه این رژیم در برخورد با موضوعات بین‌المللی از جمله مبارزه با تروریسم است.

ایران جنایت داعش در حومه شهر حمص سوریه را محکوم کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، ناصر کنعانی جنایت وحشیانه گروهک تروریستی داعش در حومه شهر حمص سوریه که به شهادت بیش از ۵۰ نفر از مردم بیگناه و نیروهای نظامی سوریه منجر شد را به شدت محکوم کرد.

کنعانی ضمن تسلیت به دولت و ملت دوست و برادر سوریه، از خداوند برای ارواح جانباختگان، مغفرت الهی و برای بازماندگان و خانواده‌های داغدیده صبر و شکیبائی مسئلت کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تاکید مجدد بر ضرورت حمایت‌های مؤثر بین‌المللی از مبارزه دولت سوریه با باقیمانده‌های گروهک داعش و سایر گروهک‌های شناخته شده تروریستی، یادآوری کرد: دولت آمریکا به عنوان یکی از پدیدآورندگان و حامیان گروهک تروریستی داعش و دولتی که دارای حضور نظامی غیرقانونی در قسمتی از اراضی سوریه است، در تداوم جنایات این گروهک و ادامه ناامنی‌ها در سوریه شریک است.

کنعانی تاکید کرد: سیاست‌ها و رویکردهای جاری رژیم آمریکا، حاکی از استمرار استانداردهای دوگانه این رژیم در برخورد با موضوعات بین‌المللی از جمله مبارزه با تروریسم است.

به گزارش ایرنا، گروهک تروریستی داعش روز جمعه گروهی از غیر نظامیان سوری را که برای چیدن "دنبلان کوهی" (نوعی قارچ) در زمین‌های بیابانی در حومه شرقی حمص به بیرون شهر رفته بودند را هدف حمله قرار دادند

رسانه‌های سوری بامداد شنبه از افزایش شمار کشته‌های حمله گروهک تروریستی داعش به اطراف شهر حمص به ۵۳ تن خبر دادند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها