کد خبر: 672493
تاریخ انتشار :

وال استریت ژورنال: گروسی به تهران سفر می‌کند

خبرنگار وال استریت ژورنال از سفر احتمالی رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در هفته ی آینده به ایران خبر داد.

وال استریت ژورنال: گروسی به تهران سفر می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

لارنس نورمن خبرنگار وال استریت ژورنال از سفر احتمالی رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در هفته ی آینده به ایران خبر داد.

خبرنگار وال‌استریت ژورنال شامگاه شنبه در توئیتر نوشت: «برداشت من این است که اکنون احتمال قابل توجهی برای سفر رافائل گروسی به ایران در هفته ی آینده وجود دارد. من همچنین معتقدم گزارش پادمانی که معمولاً با گزارش فصلی ارائه می شود، تا اواخر هفته آینده نمی آید تا نتیجه سفر مشخص شود. »

من تاکید می کنم که این سفر احتمالاً شامل توافق گسترده ای در مورد پرونده ذرات اورانیوم یافت شده در ایران در مکان های اعلام نشده نیست. در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده در مورد سطح غنی‌سازی بسیار بالای ایران، به احتمال زیاد شاهد تلاش گروسی برای افزایش میزان بازرسی در فردو، نطنز و غیره خواهیم بود.

هیچ کدام از این موارد هنوز تایید نشده است. این بدان معناست که سفر گروسی هنوز تایید نشده است. و نتیجه آن سفر یعنی توافق بر سر میزان بازرسی ها  و توافق پادمان گسترده تر یا  هیچ چیز، هنوز تعیین نشده است.

منبع: انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها