کد خبر: 672576
تاریخ انتشار :

هواشناسی امروز ۹ اسفند/ دمای تهران به ۱۸ درجه می‌رسد

کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش دما در نواحی جنوب شرقی کشور خبر داد.

هواشناسی امروز ۹ اسفند/ دمای تهران به ۱۸ درجه می‌رسد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش دما در نواحی جنوب شرقی کشور خبر داد. گودرزی درباره وضعیت جوی تهران خاطرنشان کرد: آسمان پایتخت صاف همراه با وزش باد پیش بینی می شود. بیشینه دمای تهران نیز به ۱۸ درجه بالای صفر خواهد رسید.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه در برخی نواحی جنوبی کشور امروز شاهد بارش باران خواهیم بود اظهار کرد: این بارش ها که گاهی همراه با وزش باد نسبتاً شدید و در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود در جنوب اصفهان، شمال فارس، جنوب یزد، کرمان، خراسان جنوبی و نیمه‌ شمالی سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه در مناطقی از کرمان و سیستان و بلوچستان بارش و وزش باد رخ می‌دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پنجشنبه نیز در این مناطق بارش ها به صورت پراکنده پیش بینی می شود و روز جمعه پدیده غالب در مناطق کشور آسمانی صاف خواهد بود.

به گفته گودرزی در روز جمعه نواحی غرب و شمال غربی کشور با وزش شدید باد همراه خواهند بود که در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه امروز در مناطق جنوب شرقی کشور کاهش دما پیش بینی می شود تصریح کرد: در دو روز آینده در اکثر مناطق کشور روند افزایشی دما رخ خواهد داد.

گودرزی درباره وضعیت جوی تهران خاطرنشان کرد: آسمان پایتخت صاف همراه با وزش باد پیش بینی می شود. بیشینه دمای تهران نیز به ۱۸ درجه بالای صفر خواهد رسید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها