کد خبر: 672868
تاریخ انتشار :

فارس منتشر کرد:

دستمزد 100 هزار دلاری آمریکا به «علینژاد» برای فعالیت علیه ایران

فارس/ آژانس رسانه‌های جهانی دولت آمریکا برای یک‌سال مبلغ حدود یکصد هزار دلار به «مصی علینژاد» برای تبلیغات گسترده علیه کشور و ملت ایران اعطاء کرده است.

دستمزد 100 هزار دلاری آمریکا به «علینژاد» برای فعالیت علیه ایران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

«مصی علینژاد» که این روزها به عنوان چهره اپوزیسیون مشغول تحریک جوانان داخل کشور به شورش و اغتشاش است، در قبال تبلیغات گسترده علیه کشور و ملت ایران، از دولت آمریکا دستمزد دریافت می‌کند و تور اروپاگردی می‌گیرد.

بازار

در جدیدترین مورد، او برای یک‌سال فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، در حدود یکصد هزار دلار از دولت ایالات متحده آمریکا دریافت کرده یا می‌کند.

داده‌های وب‌سایت اطلاع‌رسانی بودجه دولت آمریکا نشان می‌دهد که «آژانس رسانه‌های جهانی» ایالات متحده آمریکا تحت عنوان «پیمانکار برای انجام خدمات استعدادهای غیرشخصی...» برای یک‌سال مالی اول مارس ۲۰۲۳ (۱۰ اسفند ۱۴۰۱) تا ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) مبلغ ۸۶ هزار و ۴۰۰ دلار برای مصی علینژاد در نظر گرفته است.

14011214000155_Test_NewPhotoFree

این وبگاه همچنین نشان می‌دهد که علینژاد که خود را حامی و دلسوز مردم ایران نشان می‌دهد در سال مالی اول مارس ۲۰۲۲( ۱۰ اسفند ۱۴۰۰) تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۳ (۹ اسفند ۱۴۰۱) مبلغ ۱۰۸ هزار دلار از آژانس رسانه‌های جهانی آمریکا برای خوش‌خدمتی به دولت آمریکا کشور و ملت ایران پاداش دریافت کرده است.

مصی علینژاد که او را از چهره‌های اپوزیسیون ایران قلمداد می‌کنند، فعالیت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام دارد و از این طریق جوانان ایرانی را به ایجاد ناامنی و اغتشاش تحریک می‌کند و این در حالی است که خود، فرسنگ‌ها دورتر از ایران، از تصاویر و فیلم‌های اغتشاشات در ایران، دلار، اقامت آمریکا و گردش در اروپا را به دست می‌آورد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها