کد خبر: 672934
تاریخ انتشار :

متفکر آزاد: در مساله مسمومیت دانش‌آموزان، نظام مدعی‌العموم است

ایلنا/ عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: چه کسی دوست دارد که در کشور ناآرامی رقم بخورد؟ نظام که نمی‌خواهد جامعه ناآرام باشد، نظام قطعا تمایل دارد که جامعه در آرامش باشد لذا نظام در این مساله مدعی العموم این اتفاق است. ما به‌شدت پیگیر این مساله هستیم و تا پایان کار آن را دنبال می‌کنیم، خط قرمز جامعه ما امنیت و آرامش و سلامت مردم است.

متفکر آزاد: در مساله مسمومیت دانش‌آموزان، نظام مدعی‌العموم است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

روح‌الله متفکر آزاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا، در رابطه با مسمومیت‌سازی اخیر دانش‌آموزان و مباحثی که پیرامون این مساله مطرح می‌شود، گفت: با پدیده پیچیده‌ای مواجه شدیم، همه ما نگران و به شدت پیگیر روشن شدن ابعاد این مساله و عاملان این اتفاق هستیم. این موضوع البته از سوی مسئولان دولتی و دستگاه‌های امنیتی در حال پیگیری است اما پیگیری آن در مجلس هم برای ما حائز اهمیت است و ما نیز از دستگاه‌های مربوطه پیگیری و مطالبه‌گری داریم. آرامش جامعه، مورد توقع ما، مردم ما و نظام ماست و اهمیت فراوانی دارد.

 وی ادامه داد: یک مقدار دقیق به این موضوع فکر کنیم که چه کسی از ناآرامی روانی جامعه محصلین ما بهره می‌برد؟ پیشانی و نوک پیکان اتهامات به سمت آن‌هایی است که از ناآرامی‌ها بهره می‌برند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا نظام جمهوری اسلامی که دستاورد آموزش بانوانش بعد از انقلاب چشمگیر بوده اجازه نمی‌دهد که دستاورد خودش را به راحتی زیر سوال ببرند.

وی تصریح کرد: با این توضیح و این توصیف ما از دستگاه‌های امنیتی با جدیت خواستیم که وارد عمل شوند و سریعا نسبت به حل و فصل مساله و یافتن ریشه مساله همت کنند، نمایندگان مجلس توقع دارند که هرچه زودتر این مساله حل و فصل شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در رابطه با برخورد با طراحان و عاملان این خرابکاری‌ها که موجب برهم خوردن آرامش جامعه شده‌اند، گفت: هرکسی که در این مساله دخالت داشته باشد حتما باید اشد مجازات نسبت به وی اعمال شود، در اینجا برای برخورد با چنین مساله‌ای یک همدلی ملی لازم داریم. دشمن،چ «امنیت» جامعه آرام ایرانی که مهمترین مولفه آن بعد از انقلاب بوده را هدف قرار داده است.

وی تصریح کرد: برای ما این مساله اهمیت دارد که امنیت، آرامش، سلامت و بهداشت جامعه حفظ شود و حفظ این دستاورد برای نظام و کشور حائز اهمیت ویژه است. مردم ما و مجلس هم این مساله را توقع دارند و دولت هم همت دارد که مساله را تا حصول نتیجه دنبال کند؛ توقع داریم که هرچه زودتر دستگاه‌های امنیتی به کشف موضوع بپردازد.

متکفر آزاد در ادامه به مساله اتهام‌زنی‌های ضدانقلاب به نظام اشاره و تاکید کرد: چه کسی دوست دارد که در کشور ناآرامی رقم بخورد؟ نظام که نمی‌خواهد جامعه ناآرام باشد، نظام قطعا تمایل دارد که جامعه در آرامش باشد لذا نظام در این مساله مدعی العموم این اتفاق است. ما به‌شدت پیگیر این مساله هستیم و تا پایان کار آن را دنبال می‌کنیم، خط قرمز جامعه ما امنیت و آرامش و سلامت مردم است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها