کد خبر: 673015
تاریخ انتشار :

هشدار حمله نظامی وزیر دفاع آمریکا به ایران !

لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا می‌گوید: «بارها از رئیس جمهوری شنیده‌اید که ما اجازه نمی‌دهیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد و البته، اگر اوضاع تغییر کند، ما باید برای جلوگیری از این اتفاق اقدام کنیم.»

هشدار حمله نظامی وزیر دفاع آمریکا به ایران !
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

لوید آستین که در اردن سخن می‌گفت، در پاسخ به پرسش خبرنگاری که از او پرسید در شرایطی که ایران دیگر به برجام پایبند نیست، برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک تهدید هسته‌ای چه می‌کنید؟ گفت: «وظیفه من به عنوان وزیر دفاع این است که مطمئن شوم گزینه‌های مناسب را به رئیس جمهوری ارائه می‌دهم.»

وزیر دفاع آمریکا گفت: «ایران با به کارگیری این پهپادها در اوکراین «تجربه بیشتری» به دست می‌آورد «و این نوید خوبی برای منطقه نیست.»

آستین گفت: «ما اخیراً دیده‌ایم که ایران پهپادهای تهاجمی یک‌طرفه را به روسیه می‌دهد. کاری که ایران انجام می‌دهد واقعاً غیرقابل تصور است و مطمئناً از نظر منطقه، برای آینده منطقه، واقعاً یک موضوع واقعا بد است.»

وزیر دفاع آمریکا همچنین گفت که پیش‌بینی‌ می‌شود که روسیه در ازای کمک‌های نظامی ایران، فناوری‌هایی را به ایران منتقل کند.

آستین گفت: «کشورهای منطقه خاورمیانه «بسیار نگران» همکاری نظامی ایران و روسیه هستند.»

او گفت: «بنابراین این رابطه بسیار نگران کننده است و ما باید مراقب آن باشیم. و ایران را از این نوع فعالیت در آینده منصرف کنیم.»

دیدگاه تان را بنویسید