کد خبر: 681192
تاریخ انتشار :

پشت‌پرده ماجرای نصب 100 دوربین جدید در نیروگاه اصفهان

رئیس سازمان انرژی اتمی درباره نصب ۱۰۰ دوربین جدید در نیروگاه اصفهان گفت: چنین موضوعی صحت ندارد، در اصفهان نیروگاهی نداریم که بخواهد ۱۰۰ دوربین در آنجا نصب شود.

پشت‌پرده ماجرای نصب 100 دوربین جدید در نیروگاه اصفهان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از ایرنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با اظهارات یک نماینده مجلس مبنی بر نصب ۱۰۰ دوربین جدید در نیروگاه اصفهان و مغایرت آن با قانون اقدام راهبردی مجلس گفت: چنین موضوعی صحت ندارد، در اصفهان نیروگاهی نداریم که بخواهد ۱۰۰ دوربین در آنجا نصب شود.

وی در ادامه تصریح‌ کرد: سازمان انرژی اتمی براساس قانون اقدام راهبری عمل خواهد کرد، در تفاهمات انجام شده با آژانس در اسفند ماه، بحث تداوم دانش با آژانس که جزو الزامات پادمان و ان‌پی تی است در قالب یک بیانیه منتشر شد و در همان راستا اقدامات درحال هماهنگی و انجام است.

وی در ادامه تصریح‌ کرد: سازمان انرژی اتمی براساس قانون اقدام راهبری عمل خواهد کرد، در تفاهمات انجام شده با آژانس در اسفند ماه، بحث تداوم دانش با آژانس که جزو الزامات پادمان و ان‌پی تی است در قالب یک بیانیه منتشر شد و در همان راستا اقدامات درحال هماهنگی هستیم.

اسلامی تاکید کرد: اقدامات ایران در چهارچوب ضوابط پادمان است و ملاک عمل ایران در اهداف کمی و کیفی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم هاست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها