کد خبر: 683836
تاریخ انتشار :

اولین واکنش امام به رد صلاحیت آذر منصوری

سخنگوی جبهه اصلاحات به اظهارات عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، در خصوص رد صلاحیت آذر منصوری به عنوان دبیرکل جبهه اصلاحات واکنش نشان داد.

اولین واکنش امام به رد صلاحیت آذر منصوری
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از ایلنا، جواد امام، سخنگوی جبهه اصلاحات، در پاسخ به این سوال که عضو کمیسیون ماده ده احزاب وزارت کشور، در خبری اعلام کرده که صلاحیت خانم آذر منصوری برای ریاست جبهه اصلاحات به دلیل داشتن محکومیت قضایی تایید نشده و حضور او خلاف قانون است گفت: هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است.

وی درباره اینکه محکومیت قضایی خانم منصوری درباره چه موضوعی است؟ گفت: اخیرا خانم منصوری گواهی عدم سوءپیشینه گرفته، یک پرونده قضایی هم درباره مسمویت دانش آموزان دختر داشت که در مراحل بازرسی تبرئه شده و هیچ محکومیت قضایی جدیدی برای او وجود ندارد. ضمن آنکه خانم منصوری دو سال است که عضو جبهه اصلاحات هستند و قبلا هم عضو هیئت رئیسه بودند و اگر ایشان محکومیت یا موانعی در این جهت داشتند چرا تا به حال اعلام نشده است؟ این علامت سوال جدی است که آقایان باید پاسخگو باشند.

جواد امام همچنین تصریح کرد: بنابراین باید مشخص شود که چه تصمیمی گرفته شده و بعد از بررسی این موضوع، ما حتما از مسیر قانونی موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

گفتنی است عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، از رد صلاحیت آذر منصوری به عنوان دبیرکل جبهه اصلاحات در جلسه این کمیسیون خبر داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما