کد خبر: 685329
تاریخ انتشار :

پیام مهم جمهوری آذربایجان به ملت ایران + جزئیات

جمهوری آذربایجان حمله تروریستی شب گذشته به حرم حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز را به شدت محکوم کرد.

پیام مهم جمهوری آذربایجان به ملت ایران + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از فارس، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان در پیامی در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) حمله تروریستی شب گذشته به حرم حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز را به شدت محکوم کرد و افزود جمهوری آذربایجان از تروریسم رنج برده و همه اشکال و مظاهر آن را محکوم می‌کند. 

باکو در ادامه پیام خود در محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ، با خانواده‌های قربانیان این حمله و دولت و مردم ایران ابراز همدردی کرد.  

سفارت فدارسیون روسیه در تهران هم امروز (دوشنبه) طی بیانیه‌ای به وقوع حمله تروریستی شب گذشته در حرم شاهچراغ واقع در شیراز واکنش نشان داد و ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مردم بی‌گناه در شیراز، شهید و مجروح شدن تعدادی از ایرانی‌ها در حمله تروریستی شیراز را به دولت و ملت ایران تسلیت گفت و با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی و همبستگی کرد.

غروب یکشنبه بود که یک تروریست مسلح به اسلحه جنگی با حدود ۳۰۰ گلوله مقابل حرم شاهچراغ در شیراز شروع به تیراندازی کرد. در این حمله جنایتکارانه، یک نفر به شهادت رسید و هشت تن دیگر مجروح شدند.

عامل این حمله تروریستی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و مجروحان نیز به بیمارستان‌های شیراز منتقل شدند و روند درمان آن‌ها در حال پیگیری است.

چهارم آبان سال گذشته نیز در حمله تروریستی مشابه به حرم شاهچراغ در شیراز، ۱۳ نفر شهید و ۲۵ نفر مجروح شدند که عوامل این حمله تروریستی تیرماه امسال به دار مجازات آویخته شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها