کد خبر: 690120
تاریخ انتشار :

تقدیر نمایندگان مجلس از اقدامات بین‌المللی رئیسی

ایسنا/ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از اقدامات بین‌المللی دولت و رئیس‌جمهور تقدیر کردند.

تقدیر نمایندگان مجلس از اقدامات بین‌المللی رئیسی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سیدمحسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس، بیانیه ۱۷۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در راستای تقدیر از اقدامات بین المللی دولت و رئیس جمهور را به شرح زیر قرائت کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

به شکرانه الهی سخنان و اقدامات وزین ریاست محترم جمهور در عرصه بین‌الملل به ویژه در مجمع عمومی سازمان ملل بر اساس آیات انسان‌ساز قرآن کریم و با محوریت ارزش‌ها و کرامت انسانی، صلح و مودت ایراد گردید.

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بسان یک الگوی سیاستمدار تراز اسلام انقلابی با جهاد تبیین جهانی درخصوص جادوانگی قرآن کریم، وحی الهی و تعمیق ارزش‌های خانوادگی و نقش زن و مرد در سعادت و خوشبختی انسان‌ها با تشکیل خانواده و قانون زوجیت در خلقت و مادری و پدری سخن راند و در سخنانی عزتمدارانه ضمن محاکمه صهیونیست، دستگاه امپریالیسم جهانی و تروریسم دولتی آمریکا به جنگ‌افروزی آمریکا و دشمنان دین و قرآن اشاره جدی نمود.

این جانبان جمعی از نمایندگان مردم و اعضای فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده بر خود لازم می‌دانیم از مواضع محکم، اصیل و اساسی و ارزشمدارانه و دوراندیشانه ریاست محترم جمهور ناظر بر تذکر جهت توقف پروژه‌های فروپاشی جوامع و ملت‌ها از درون خانواده از طریق برخی کنوانسیون‌های بین‌المللی، اجرای قوانین به ظاهر بشردوستانه و سلامت محور و ایجاد جوسازی به ظاهر حقوق بشری و مطالبه توقف جنگ در جهان از جنگ‌افروزان کمال تشکر را داشته باشیم.

بی‌شک در گذر تحولات اخیر جهانی، تغییر الگوی حکمرانی بین‌المللی به نفع مسلمانان ملل مومن و خداجو خواهد بود. تاریخ ثابت خواهد کرد أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ؛ قطعاً زمین به بندگان صالح خداوند به ارث خواهد رسید و این منجی عالم بشریت است که خواهد آمد و خزان دنیا را برای جهانیان بهار خواهد کرد.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها