کد خبر: 695836
تاریخ انتشار :

میدان رزم همچنان در دست حماس

خبرنگار صدا و سیما در غزه:حملات هدف دار نظامی حماس در مقابل حملات وحشیانه و کورکورانه رژیم کودک کش صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما شبکه خبر در بخش خبری ساعت ۲۱ خود در ارتباط زنده با آقای احمد سهمود خبرنگار صدا و سیما در چهارده کیلومتری نوار غزه (بیمارستان شهدای الاقصی، دیر البلح) گفتگو کرد.

سوال:

گزارش تان را از آخرین تحولات غزه بفرمایید؟

آقای احمد سهمود:

بلافاصله رژیم صهیونیستی عملیات نظامی خودش را بعد از آتش بس از سر گرفت برای این که عزم و اراده نیرو‌های فلسطینی را در هم بشکند، اما نمی‌تواند و برای این که اُسرایش را آزاد کند و همچنین مقاومت تضعیف کند که تا این لحظه نتوانسته است.

بیش از پنجاه روز جنگ در نوار غزه قرار داریم که حملات همچنان ادامه دارد و ارتش رژیم اسرائیل امروز هم شمار دیگری از شهروندان غیر نظامی، کودکان و زنان را در مناطق مختلف نوار غزه شهید کرد و مجروح کرد.

مناطق مختلف را هدف قرار داد که بیش از صد و ۱۰ نفر امروز شهید شدند.

آتش بس هفت روزه امروز تمام شد و عملیات نظامی از سر گرفته شد و هفتاد و دو نفر از خبرنگاران هم در این مدت شهید شدند که از جمله آن‌ها منتظر الاصواف خبرنگار شبکه الاقصی است و این‌ها روایت واقعی فلسطین را منتقل می‌کنند. خبرنگاران برخلاف روایت دروغین صهیونیست‌ها و در این لحظه ما هر از چند گاهی صدای جنگنده‌های رژیم اسرائیل را می‌شنویم که علیه منازل شهروندان نوار غزه حملاتی را انجام می‌دهند.

در جنوب، در شمال و شماری از شهداء نیز در شمال نوار غزه به شهادت رسیدند.

بیمارستان العوده نیز هدف قرار گرفت و دکتر احمد مهنا هم زخمی شد و شماری از شهدا به بیمارستان کمال عدوان و بیمارستان المعمدانی شهدای الاقصی منتقل شدند.

خدمات بهداشتی و پزشکی وجود ندارد و نمی‌توانند بیمارستان‌ها به مجروحان خدمات رسانی کنند و حملات همچنان ادامه دارد.

در مقابل نیرو‌های مقاومت شهرک‌های رژیم صهیونیستی در اطراف نوار غزه و حتی تلاویو هدف حملات موشکی خودشان قرار دادند.

بعد از تقریبا دو ماه از جنگ غزه زمام امور را همچنان نیرو‌های مقاومت در دست خود دارند و امروز موشک‌هایی را به تلاویو شلیک کردند و رژیم صهیونیستی بار دیگر دیوانه وار مناطق مختلف نوار غزه را هدف حملات خود قرار می‌دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها