کد خبر: 697269
تاریخ انتشار :

فروش این خودروها در سامانه یکپارچه | فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو از این تاریخ

ثبت‌نام برای دو محصول ساینا و شاهین اتوماتیک از ظرفیت‌های خالی شرکت سایپا در سامانه یکپارچه عرضه خودرو امکان‌پذیر است و تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۷ آذر فرصت ثبت سفارش وجود دارد.

فروش این خودروها در سامانه یکپارچه | فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو از این تاریخ
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

طرح‌های عرضه شامل طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده را دریافت کرده‌اند) و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌باشد.

گفتنی است تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت‌نام در این مرحله هیچگونه حقی برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز فقط بر اساس قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده، شکل می‌گیرد.

 خودروهای عرضه شده در این مرحله، ساینا SDA و شاهین با گیربکس اتوماتیک با تحویل حداکثر سه‌ماهه است.

متقاضیان برای ثبت نام در سامانه باید شرایط اعلام شده را داشته باشند:  

فقط متقاضیان دو مرحله قبلی عرضه خودرو در سامانه یکپارچه، می‌توانند خودرو انتخاب کنند.

برای همه متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه (که ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه کرده بودند) و موعد زمانی تحویل خودرو آن‌ها پیش از این در فصول آتی تعیین شده است، امکان لغو سفارش قبلی و انتخاب خودرو از محصولات عرضه شده میسر است.

با توجه به نوع فروش فوری پس از فراخوان خودروساز و اعلام مهلت واریز وجه، متقاضیان باید حداکثر تا ۵ روز برای تکمیل وجه اقدام کنند.

به افرادی که برایشان دعوت‌نامه صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند و همچنین متقاضیانی که در طرح‌های جایگزینی قبلی سامانه و یا طرح عرضه خودروهای وارداتی شرکت کرده‌اند امکان انتخاب خودرو نخواهند داشت و مشمول این طرح نیستند ضمن اینکه اطلاعات همه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار می‌گیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها