کد خبر: 697370
تاریخ انتشار :

توضیح وزیر کشور درباره تعقیب تروریست‌های حادثه راسک

وزیر کشور تاکید کرد که تعقیب تروریست‌هایی که به پایگاه انتظامی راسک حمله کردند به صورت جدی در حال انجام است.

توضیح وزیر کشور درباره تعقیب تروریست‌های حادثه راسک
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

احمد وحیدی در حاشیه جلسه با استانداران که با حضور معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه مباحث فرهنگی و فعال‌تر شدن شوراهای فرهنگ عمومی در استان‌ها و قرارگاهی شدن آنها با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.

وزیر کشور افزود: موضوعات در ارتباط با انتخابات نیز در این جلسه بررسی شد که بیشترین موضوعات درباره مشارکت بود. همچنین مسائل اجرایی انتخابات با حضور استانداران بررسی شد.

وی با اشاره به بررسی مسائل اقتصادی در این جلسه نیز گفت: یکی از مسائل مهم دولت، رشد تولید و مهار تورم است که گزارشی از آخرین وضعیت استان‌ها در این زمینه بررسی شد. از سویی پیشنهادات مختلف برای تامین مالی بررسی شد. بانک مرکزی متقبل شد که تامین مالی برخی پروژه‌ها را سریعتر انجام دهد و از روش‌های تامین مالی جدید استفاده بیشتری شود. راه‌اندازی واحدی تولیدی راکد و کنترل کالاهای اساسی مورد نیاز مردم مورد گفت وگو قرار گرفت و کارهایی که باید در سطح ملی و استانی انجام شود، بررسی شد.

وحیدی در پایان در پاسخ به پرسشی در خصوص آخرین اخبار از تعقیب تروریست‌هایی که به پایگاه انتظامی راسک حمله کردند، گفت: این کار به صورت جدی در حال انجام است و به محض اینکه اطلاعات جدیدی بدست آمد در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها