کد خبر: 697450
تاریخ انتشار :

شکست در غزه، عملیات کور در ایران/ مانع نفوذ بدخواهان شویم

سالانه بودجه هنگفتی صرف سازمان‌های سایبری مرتبط ازجمله سازمان پدافند غیرعامل می‌شود اما متاسفانه از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شویم و در دام خطاهای قبل می‌افتیم.

شکست در غزه، عملیات کور در ایران/ مانع نفوذ بدخواهان شویم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جام جم نوشت: روز گذشته برخی از پمپ بنزین‌های تهران و دیگر شهرهای ایران با اختلال در فروش بنزین و گازوئیل روبه‌رو شدند تا این‌که روزنامه اسرائیلی جروزالم پست اعلام کرد گروه هکری صهیونیستی«گنجشک‌درنده»مسئولیت هک جایگاه‌های سوخت را به‌عهده گرفت. 

روزنامه جام جم در این باره نوشته: سالانه بودجه هنگفتی صرف سازمان‌های سایبری مرتبط ازجمله سازمان پدافند غیرعامل می‌شود تا خطرات احتمالی را پیش‌بینی و از وقوع آنها جلوگیری کنند اما قطع ناگهانی سیستم‌ها و اختلال در زندگی شهروندان نشان از این دارد که نسبت به رفع نقاط ضعف و تجهیز زیرساخت‌های مرتبط کوتاهی کرده‌اند تا حدی که متاسفانه از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شویم و در دام خطاهای قبل می‌افتیم. 

اسرائیل و نوچه‌های منطقه‌ای‌ او ابایی از ایجاد مشکل برای ایران اسلامی ندارند و می‌خواهند به هر ترتیب آرامش و امنیت را از مردم سلب کنند و همه برنامه‌های‌شان را بر این اساس تنظیم کرده‌اند و مطمنا هک پمپ بنزین‌ها نیز اقدامی در تکمیل شهادت مرزبانان ایرانی است و شاید قرار بود جرقه‌ای برای روشن کردن یک آتش بزرگ‌تر باشد که امنیت ملی کشور را نشانه برود. 

عجیب نیست صهیونیست‌ها که علاوه برخسارت ۵۰میلیار دلاری و نابودی بازدارندگی‌شان که سال‌ها به آن غره بودند، با تهدیدهایی نظیر تعطیلی بندر راهبردی ایلات و توقیف کشتی‌های‌شان در یمن مواجهند و از سوی دیگر زیر بار فشار افکار عمومی هستند پس می‌خواهند به هر ترتیبی شده این شکست‌های مفتضحانه را جبران کنند تا شاید آبروی از دست رفته‌شان را به دست بیاورند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها