کد خبر: 698945
تاریخ انتشار :

جزئیات نشست مشترک هیات دولت با استانداران

نشست مشترک اعضای هیات دولت با استانداران سراسر کشور صبح امروز - دوشنبه به ریاست رئیس‌جمهور ، در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.

جزئیات نشست مشترک هیات دولت با استانداران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در این نشست مشترک علاوه بر استانداران سراسر کشور، معاونان رئیس جمهور و معاونان وزارت کشور و سازمان های تابعه حضور دارند.

رییس جمهور اسلامی ایران در نشست تیرماه امسال اعضای هیات دولت با استانداران سراسر کشور ضمن تاکید بر تقویت ارتباط استانداران با مردم، توجه و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در استان ها را با اهمیت دانسته بود.

رییسی همچنین در آن نشست تصریح کرد: در تصمیم‌سازی‌ و تصمیم‌گیری‌های کلان، نظر استانداران به عنوان مدیران در میدان، لحاظ شود تا کارها بهتر پیش برود.

وی خطاب به استانداران در نشست تیرماه گفت: ما نباید در این دولت از کنار مسایل راحت عبور کنیم ، باید برای مشکلات راه حل پیدا کنیم . عقب ماندگی هایی که به هر دلیل وجود داشته باید جبران شود و باید به موقعیتی که شایسته نظام و مردم هست برسیم.

رییسی همچنین موضوع مبارزه با فساد را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: کوچکترین ناکارآمدی و فساد نباید در این دولت تحمل شود و این به نگاه حساس استانداران و مدیران در این دولت بستگی دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها