کد خبر: 699426
تاریخ انتشار :

سردار سلامی: انتقام شهیدان را می‌گیریم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به فضل الهی انتقام همه شهیدان‌مان گرفته خواهد شد. انتقام این شهیدان قبل از شهادت از دشمن گرفته شده است.

سردار سلامی: انتقام شهیدان را می‌گیریم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار حسین سلامی در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: ما شکوه صبر، عظمت نجابت، وسعت ایمان و امواج بلند مهربانی، وفاداری و فداکاری مردم کرمان را به خوبی دیده ایم. کرمان دیار شهادت و مشهد شهیدان ما است. در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، شاهد عروج ۸۵ نفر به عرش اعلا هستیم.

وی ادامه داد: امروز یک ملت به افتخار این شهدا از جای برمی خیزد تا اسلام و دین را در گستره جهان اسلام ببیند. به فضل الهی انتقام همه شهیدان‌مان گرفته خواهد شد. انتقام این شهیدان قبل از شهادت از دشمن گرفته شده است.

سلامی خاطر نشان کرد: ما با یک آرایش به هم پیوسته از شیاطین کوچک و بزرگ در نبرد اسلام و کفر مواجهیم. این شهادت ها بازتاب شکست های سخت استکبار و عوامل منطقه ای آن است. فکر نکنید ملت ایران دست بسته بوده است. خداوند در سال های گذشته دست های ما را به روی دشمنان باز کرد. ما با آمریکا در نبرد رو دررو و واقعی بوده ایم و آنها را شکست داده ایم. ۱۳۵ هزار نیروی نظامی در عراق آوردند ولی شکست خوردند. قهرمان افسانه ای ما با یارانش آمریکا را در عراق شکست داد و عراق از سلطه آمریکا نجات یافت. می خواستند افغانستان را در سلطه داشته باشند اما از آنجا فرار کردند. می خواستند حزب الله را در لبنان از بین ببرند اما امروز قدرت حزب الله را می بینید. می خواستند نظام سوریه را از بین ببرند اما سوریه ماند. در تحریم ایران شکست خوردند. خلیج فارس را ترک کردند. تقریبا منطقه را تخلیه کرده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها