کد خبر: 700379
تاریخ انتشار :

قیمت دلار هم چنان در حال رشد! | جدیدترین قیمت دلار امروز 24 دی ماه

امروز قیمت دلار مبادله‌ای بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و همچنان ۴۲,۹۲۶ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست و شش) تومان معامله شده است.

قیمت دلار هم چنان در حال رشد! | جدیدترین قیمت دلار امروز 24 دی ماه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

آخرین نرخ دلار مبادله ای

همچنین قیمت دلار مبادله ای بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۴۲,۹۲۶ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست و شش ) تومان معامله شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر دلار مبادله ای
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۲,۹۲۶ ۰ ۰ 09:19
۴۲,۹۲۶ ۰ ۰ روز قبل
۴۲,۹۲۶ ۰ ۰ ۳ روز پیش

دلیل به هم خوردن آرامش در بازار طلا

محمد کشتی آرای درباره وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا و سکه، اظهار داشت که امروز قیمت‌ها نسبت به آخرین معاملات هفته قبل افزایش یافته است و او این افزایش را به ۳ دلیل مرتبط دانست.

او با بیان اینکه افزایش تقاضا باعث افزایش نرخ ها در بازار شده است، گفت: علاوه براین قیمت جهانی طلا هم ۱۸ دلار نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته ضمن اینکه قیمت دلار هم در بازار داخلی بالا رفته است.

این فعال بازار طلا و جواهر تأکید کرد: برهمین اساس قیمت سکه و طلا نیست به اخرین روز هفته افزایش یافته است؛ قیمت سکه نسبت به روز پنج‌شنبه یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

کشتی آرای گفت:‌قیمت طلای ۱۸ عیار هم نسبت به روز پنج‌شنبه ۶۰ هزار تومان افزایش یافته است، ضمن اینکه حباب سکه هم با افزایش همراه شده و الان به ۷ میلیون تومان رسیده است.

او درباره احتمال کاهش قیمت طلا و سکه در بازار طی روزهای آینده افزود: هر زمان قیمت ارز افزایش پیدا می کند بانک مرکزی وارد بازار می شود اینبار هم پیش بینی می شد بازارساز جلوی افزایش قیمت ارز را بگیرد. شاید در روزهای اینده وارد شود و در اینصورت قیمت طلا و سکه هم کاهشی می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها