کد خبر: 702536
تاریخ انتشار :

لحظه تکرار سعید عزت اللهی از نام خلیج فارس در قطر و عصبانیت اعراب

حمله خبرنگاران عرب به عزت اللهی بابت نام خلیج فارس پاسخ قاطع مسوولان تیم ملی به اعتراض خبرنگاران عربی درمورد خلیج فارس حمله خبرنگاران عرب به عزت اللهی بابت نام خلیج فارس مسوولان رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان به انتقادات خبرنگاران عربی درخصوص استفاده از نام خلیج فارس توسط سعید عزت‌اللهی واکنش نشان دادند. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، پس از پایان نشست خبری امروز دیدار ایران و قطر که با حضور امیر قلعه‌نویی، سرمربی و سعید عزت‌اللهی، بازیکن تیم ملی کشورمان برگزار شد، اتفاق عجیبی افتاد. در شرایطی که قلعه‌نویی و عزت‌اللهی خود را از محل دور کرده بودند، برخی خبرنگاران عربی حاضر در محل به این دلیل که عزت‌اللهی از واژه خلیج فارس استفاده کرده انتقاداتی را به مسوولان رسانه‌ای تیم وارد کردند که البته آنها نیز در گفت و گو با این خبرنگاران عنوان کردند نام این خلیج، خلیج فارس است و عزت‌اللهی از اسمی تاریخی، اصیل و صحیح استفاده کرده است.

لحظه تکرار سعید عزت اللهی از نام خلیج فارس در قطر و عصبانیت اعراب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پاسخ قاطع مسوولان تیم ملی به اعتراض خبرنگاران عربی درمورد خلیج فارس
مسوولان رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان به انتقادات خبرنگاران عربی درخصوص استفاده از نام خلیج فارس توسط سعید عزت‌اللهی واکنش نشان دادند.
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، پس از پایان نشست خبری امروز دیدار ایران و قطر که با حضور امیر قلعه‌نویی، سرمربی و سعید عزت‌اللهی، بازیکن تیم ملی کشورمان برگزار شد، اتفاق عجیبی افتاد.
در شرایطی که قلعه‌نویی و عزت‌اللهی خود را از محل دور کرده بودند، برخی خبرنگاران عربی حاضر در محل به این دلیل که عزت‌اللهی از واژه خلیج فارس استفاده کرده انتقاداتی را به مسوولان رسانه‌ای تیم وارد کردند که البته آنها نیز در گفت و گو با این خبرنگاران عنوان کردند نام این خلیج، خلیج فارس است و عزت‌اللهی از اسمی تاریخی، اصیل و صحیح استفاده کرده است.

 

حجم ویدیو: 19.64M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها