کد خبر: 702578
تاریخ انتشار :

ادعای عجیب دیپلمات ایرانی در شبکه عراقی درباره علیرضا فغانی

ادعای عجیب درباره فغانی: فراری و شاید حکم اعدام بگیرد امیر موسوی رایزن فرهنگی پیشین ایران در الجزایر گفته که علیرضا فغانی از ایران فرار کرده است! تابناک نوشت: پس از داوری درست علیرضا فغانی در بازی عراق و اردن در جام ملت‌های آسیا، که با اعتراض نابجای عراقی‌ها مواجه شد، امیر موسوی رایزن فرهنگی پیشین ایران در الجزایر در شبکه العهد عراق، درباره فغانی داور بازی عراق-اردن ادعا کرد: «فغانی فردی ضدحکومت و فراری است و به استرالیا پناهنده شده؛ مردم ایران از او متنفرند. او پرونده‌های سنگین دارد که شاید به حکم اعدام هم برسد!» او مدعی است فغانی در حوادث 1401 قتل انجام داده و به همین دلیل متواری و پناهنده است. این در حالی است که محمدرضا فغانی، برادر علیرضا فغانی و یکی از داورهای فوتبال ایران به سوئد پناهنده شد و درباره او نیز تاکنون چنین اتهاماتی از سوی مقامات قضایی منتشر نشده است. علیرضا فغانی اساساً به استرالیا پناهنده نشده است! ادعاهای کامل موسوی را می‌بینید و می‌شنوید.

ادعای عجیب دیپلمات ایرانی در شبکه عراقی درباره علیرضا فغانی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ادعای عجیب درباره فغانی: فراری و شاید حکم اعدام بگیرد 
امیر موسوی رایزن فرهنگی پیشین ایران در الجزایر گفته که علیرضا فغانی از ایران فرار کرده است!
تابناک نوشت: پس از داوری درست علیرضا فغانی در بازی عراق و اردن در جام ملت‌های آسیا، که با اعتراض نابجای عراقی‌ها مواجه شد، امیر موسوی رایزن فرهنگی پیشین ایران در الجزایر در شبکه العهد عراق، درباره فغانی داور بازی عراق-اردن ادعا کرد: «فغانی فردی ضدحکومت و فراری است و به استرالیا پناهنده شده؛ مردم ایران از او متنفرند.

او پرونده‌های سنگین دارد که شاید به حکم اعدام هم برسد!» او مدعی است فغانی در حوادث 1401 قتل انجام داده و به همین دلیل متواری و پناهنده است. این در حالی است که محمدرضا فغانی، برادر علیرضا فغانی و یکی از داورهای فوتبال ایران به سوئد پناهنده شد و درباره او نیز تاکنون چنین اتهاماتی از سوی مقامات قضایی منتشر نشده است. علیرضا فغانی اساساً به استرالیا پناهنده نشده است! ادعاهای کامل موسوی را می‌بینید و می‌شنوید.

 

حجم ویدیو: 4.27M | مدت زمان ویدیو: 00:00:56 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

پر بازدیدها

دیگر رسانه ها