کد خبر: 703130
تاریخ انتشار :

بیانیه باهنر درباره تغییر حوزه انتخابیه

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با انتشار بیانیه‌ای درباره تغییر حوزه انتخابیه خود توضیحاتی ارائه کرد.

بیانیه باهنر درباره تغییر حوزه انتخابیه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

متن این بیانیه به شرح زیر است: ۴۵ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی میگذرد و دنیا هر روز شاهد عزت و عظمت ملت بزرگ ایران است. آنها که آرزوی نابودی جمهوری اسلامی ایران را داشتند، امسال نیز نظاره کننده حضور حماسی ملت ایران در بزرگداشت جشن ۴۵سالگی انقلاب بودند.

بعنوان قطره ای از دریای بیکران ملت، با خود اندیشیدم که کنارنشستن و آرامش طلبیدن، ادای دین به این ملت بزرگ و خونهای پاک شهدای به خون خفته نیست. وقتی رهبر فرزانه انقلاب همگان را به زمینه سازی مشارکت مردم عزیز در انتخابات اسفندماه فراخواندند، با خود گفتم که حضورم اگر ذره ای در این مسیر موثر باشد، برجای نشستن صواب نیست. باید برخاست و در میدان بود.

۲بار اعتماد با مهر مردم شریف استان کرمان و ۵ بار اعتماد ارزشمند مردم گرانقدر تهران، توشه ای از تجربه برای خدمت در واپسین سالهای عمر برایم فراهم آورده بود. علیرغم نام نویسی از حوزه انتخابیه تهران و به رغم اصرارهای فراوان بسیاری از دوستان، با توجه به اینکه اولین حضورم در مجلس شورای اسلامی از استان شهیدپرور کرمان بوده است عزم آن نمودم که که با تغییر حوزه انتخابیه خود از تهران به کرمان، درصورت اعتماد دوباره مردم، آخرین حضورم در خانه ملت به نمایندگی از مردم خوب، صبور، دانا، انقلابی و ولایتمدار زادگاهم کرمان باشد. شاید در این حضور بتوانم با تلاش برای آبادانی این خطه پراستعداد و متاسفانه محروم، ذره ای از دین خود را به شهدای گرانقدر این استان بالاخص سیدالشهدای کرمان، برادر شهیدم حاج قاسم سلیمانی ایفا نمایم و با یاری سایر نمایندگان استان و مسئولین اجرایی بتوانیم غبار محرومیت را از چهره این استان بزرگ بزداییم. لذا با استعانت از خدای متعال و ائمه اطهار علیهم السلام، ضمن ترغیب و تشویق مردم گرانقدر تهران به حضور پرشور در انتخابات، با عنایت به درخواستهای دلسوزانه جمع کثیری از دوستان و اهالی شریف استان، تصمیم گرفتم حوزه انتخابیه خود را به کرمان سربلند تغییر دهم.

امیدوارم که دعای مادران شهدا، یاریگر من در این مسیر در ظل امامت زعیم عالیقدر، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی باشد.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها