کد خبر: 703473
تاریخ انتشار :

به نقل از دیگران؛

پیش‌بینی حدادعادل از میزان مشارکت در انتخابات

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به طور قطع شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهیم بود و آنچه اکنون در جامعه شاهد هستیم، تکاپوی پرنشاط در زمینه انتخابات است.

پیش‌بینی حدادعادل از میزان مشارکت در انتخابات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - غلامعلی حدادعادل در اجتماع بزرگ اهالی مساجد و هیأت‌های مذهبی در جنوب شهر تهران که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) خیابان شهید حدادعادل (منطقه خراسان تهران) برگزار شد، با بیان اینکه هرچقدر دشمن برای جدایی میان ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کند، موفق نمی شود، اظهار داشت: ملت ایران با تبعیت از مقام معظم رهبری همیشه در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند و خواهند کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: روحیه بسیجی و ولایت مداری ملت ایران، بزرگ‌ترین سد در برابر استکبار جهانی است و ما با همین روحیه خلل ناپذیر، زمینه ساز ظهور خواهیم شد.

حدادعادل با بیان اینکه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی همیشه مورد تأکید مقام معظم رهبری است، گفت: دشمن تلاش دارد تا ملت ایران را از حضور در انتخابات ناامید کند ولی با تدبیر رهبر انقلاب و تذکرات ایشان، به طور قطع شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهیم بود و آنچه اکنون در جامعه شاهد هستیم، تکاپوی پرنشاط در زمینه انتخابات است.

وی اضافه کرد: همین مسجد حضرت ابوالفضل (ع) که بنده در دوران کودکی و نوجوانی در آن حضور مستمر داشتم طبق گفته امام جماعت و اعضای فعال هیأت‌ امنا و بسیجیان آن، از هم اکنون در تکاپوی انتخابات اسفندماه هستند.

حدادعادل همچنین تاکید کرد: این مسجد همیشه در توزیع بسته‌های معیشتی، پوشاک، کمک به نیازمندان و رزمایش همدلی نیز بسیار موفق عمل کرده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: برخی از این مسائل ریشه در بی تدبیری برخی از مدیران دارد اما باید به این نکته هم توجه داشت که تهدیدات دشمنان و تحریم های استکبار جهانی، مهم ترین عامل در بروز این مشکلات است.

حدادعادل با بیان اینکه مجلس فعلی همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، مجلس انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: مردم ما باید با هوشیاری و دقت کامل، بهترین نامزدها را در همه انتخابات از جمله رویداد اسفندماه، برگزینند.

وی یادآورشد: این انتخابات با توجه به فتنه سال گذشته و تهدیدات مکرر دشمنان و حماسه بزرگ طوفان‌الاقصی، از اهمیت صدچندان برخوردار است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها