کد خبر: 704541
تاریخ انتشار :

حدادعادل: شرکت در انتخابات شکر نعمت است

حداد عادل گفت: کاملا مشخص بود که منظور بنده فهرست‌های قانونی نبود بلکه فهرست‌های خلق الساعه جعلی بود که در وزارت کشور به ثبت نرسیده و افرادی که در این لیست‌ها هستند، اصلاً رضایت ندارند.

حدادعادل: شرکت در انتخابات شکر نعمت است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حدادعادل در حاشیه مشارکت در انتخابات 1402 در مسجد لرزاده تهران گفت: انتظار است بعد از ورود داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به خانه ملت به سوگندی که خورده اند، پایبند بمانند.

وی ادامه داد: امروز برای این پای صندوق رای حاضر شدم تا بگویم کشور با اراده تک تک مردم ایران ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: انقلاب با اراده مردم به پیروزی رسید و آزادی انتخابات یکی از دستاوردهای انقلاب مردم ایران است، به همین دلیل مردم باید قدر این آزادی را دانسته و شکر آن را به جا آورند. شکر نعمت نیز رای دادن در انتخابات است.

حدادعادل با اشاره به جمله چند روز قبلش که حاشیه‌های به وجود آورد، تصریح کرد: عده‌ای سودشان را در برپا کردن جنجال در این زمینه می‌دانند. کاملا مشخص بود که منظور بنده فهرست‌های قانونی نبود، بلکه فهرست‌های خلق الساعه جعلی بود که در وزارت کشور به ثبت نرسیده و افرادی که در این لیست‌ها هستند، اصلاً رضایت ندارند. منظور بنده این لیست‌ها بود، اما عده‌ای برای جلب کردن رای بیشتر جنجال به پا کردند که در نهایت به ضرر خودشان تمام شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها