کد خبر: 704800
تاریخ انتشار :

دو روایت از یک دیدار با رهبر انقلاب پس از انتخابات

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از مشارکت گسترده هموطنان در جای جای ایران اسلامی در روز جمعه، یازدهم اسفندماه به پایان خود رسید و پس از شمارش آرا، بخش کثیری از بهارستان‌نشینان که قرار است وکلای مردم در چهارسال پیش رو باشند مشخص و شماری از نامزدها نیز به دور دوم رفتند.

دو روایت از یک دیدار با رهبر انقلاب پس از انتخابات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پرونده انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی در واپسین روزهای سال ۱۴۰۲ بسته می‌شود که رسانه ملی از فروردین امسال فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را در قالب ستادی آغاز کرد و با طرح ابتکاری‌اش در راه‌اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در کنار سایر برنامه‌های تدارک دیده شده در شبکه‌های مختلف، توانست نقش‌ پررنگی در مشارکت‌افزایی مردم در این دوره ایفا کند.

خستگی تلاش شبانه‌روزی بیش از ۳۰۰ روزه همکاران رسانه ملی با ثبت و ضبط حضور شورآفرین هموطنان در پای صندوق‌های رأی، از تنشان بیرون رفت و تحسین رهبر معظم انقلاب از عملکرد سازمان صداوسیما در دیداری که روز گذشته با دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات داشتند، بر حلاوت و شیرینی‌ این ثمره افزود.

حسن عابدینی، معاون امور استان‌های رسانه ملی در همین باره در صفحه ویراستی اش نوشت:  «رضایت رهبر انقلاب اسلامی از کارکرد رسانه ملی در انتخابات برای دکتر جبلی و همه همکاران در قرارگاه جهاد تبیین شوق‌آفرین و دلگرم کننده بود. آقا در دیدار خاطره‌انگیزی که رئیس و تنی چند از معاونان صداوسیما داشتند تلاش همکاران را از دوره‌های پیشین پرشورتر قلمداد کردند.»

محسن شاکری‌نژاد، رئیس مرکز تحقیقات صداوسیما نیز در صفحه‌ شخصی‌اش در ویراستی این گونه از دیدار با رهبر معظم انقلاب ، روایت کرد:  «دیروز و در جریان دیدار دست‌اندرکاران انتخابات با مقام معظم رهبری دیدن لبخند رضایت آقا و به‌ویژه این جمله ایشان که امسال عملکرد صدا و سیما در ایجاد شور و شوق انتخاباتی بی‌سابقه بود؛ خستگی چند ماه کار و تلاش را از تن مدیران رسانه ملی بیرون کرد. خداقوت انرژی‌بخش آقا گوارایتان باد.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها