کد خبر: 705077
تاریخ انتشار :

در تداوم جمعه‌های خشم برگزار می‌شود

خبر مهم/ مردم ایران علیع اسرائیل بپاخاستند + جزئیات

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد که جمعه این هفته - ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - پس از نماز جمعه در استان‌های مازندران، خراسان‌شمالی،کرمان، بوشهر و کردستان راهپیمایی ضدصهیونیستی برگزار خواهد شد.

خبر مهم/ مردم ایران علیع اسرائیل بپاخاستند + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «بیش از ۵ ماه از جنایت بی‌وقفه و کشتار وحشیانه و تداوم بربریت و توحش رژیم آپارتاید صهیونیستی می‌گذرد و در تازه‌ترین اقدام هولناک، در آستانه‌ی آتش‌بس احتمالی، ماشین کشتار رژیم کودک‌کش با پیروی از سیاست غیرانسانی و کثیف واشنگتن و با هدف امتیازگیری و در موضع ضعف قرار دادن نیروهای مقاومت فلسطینی، صحنه‌هایِ دیگری از خونین‌ترین و وحشیانه‌ترین نسل‌کشی‌ تاریخ معاصر را، علیه فرزندانِ گرسنه‌ غزه که در سرمای سخت منتظر کمک‌های بشردوستانه بودند، با حمایت همه جانبه دولت آمریکا و دولت‌های غربی از جنایات قرون وسطایی رژیم اشغالگر، در مقابل چشم و گوشِ گنگِ جامعه جهانی و در سایه سکوت رسمی اعراب به نسل‌کشی و تروریسم سازمان‌یافته، رقم زده است.

نظام جنگ‌افروز گرفتار شده در استیصال و بن‌بست همه‌جانبه،‌ این بار با سلاح گرسنگی مناطق فرود کمک‌های امدادی را به کوره‌های آدم‌سوزی تبدیل کرده وسلاخی و کشتار شنیع به راه انداخته است.

امروز بر تمامی مسلمانان و آزادگانِ جهان لازم است ،که در دفاع همه جانبه و مستمراز فلسطین و محکومیتِ جنایاتِ این رژیمِ کودک کش صهیونیستی کوتاهی نکرده و تا پیروزی نهایی این ملتِ شجاع در کنار آنان بایستند.

در همین راستا مردم ایران اسلامی، روز جمعه هفته جاری، پس از نماز جمعه در استان‌های مازندران، خراسان‌شمالی،کرمان، بوشهر و کردستان با حضور گسترده خود ضمن محکومیت جنایات رژیم دیوسیرت صهیونیستی و حامیان آمریکایی و غربی آن اعلام خواهند کرد که «جنگ گرسنگی» مردم قهرمانِ غزه را به زانو درنخواهد آورد و اراده‌ی‌شان برای مبارزه را تضعیف نخواهد کرد و بی تردید نصرت و پیروزی نهایی از آن مردم مظلوم و مقتدر غزه خواهد بود. ان‌شاالله.»

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها