کد خبر: 705949
تاریخ انتشار :

یک منبع به نقل از «ماکرون» مطرح کرد:

تاریخ سقوط اوکراین مشخص شد ؟!

یک منبع فرانسوی به سخنان رئیس جمهور این کشور در خصوص احتمال سقوط اوکراین در آینده بسیار نزدیک اشاره کرد.

تاریخ سقوط اوکراین مشخص شد ؟!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از اسپوتنیک، رسانه‌های آمریکایی به نقل از یک منبع که در نشست امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه با سیاستمداران این کشور در کاخ الیزه شرکت داشته گزارش دادند: ماکرون در این نشست تاکید کرد که ممکن است اوکراین به زودی سقوط کند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود به نقل از ماکرون در نشست مذکور گفت: ممکن است اوکراین با سرعت زیادی سقوط کند.

این سخنان در چارچوب بررسی انتخابات آتی پارلمان اروپا مطرح شده است.

پیشتر «پیوتر تولستوی» معاون رئیس پارلمان روسیه (دومای دولتی) در واکنش به اقدام فرانسه برای انتقال نیروی نظامی به اوکراین تأکید کرده بود که «نیروهای نظامی روسیه همه نظامیان فرانسوی در اوکراین را حذف خواهند کرد».

وی با اشاره به این که «از مجموع ۳۶۷ مزدور فرانسوی که پیش از این وارد اوکراین شده بودند، ۱۴۷ نفر از بین رفته اند» گفت: ما همه سربازان فرانسوی را که به خاک اوکراین می آیند، خواهیم کشت.

پیش از این، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه اعزام نیروهای غربی به اوکراین را رد نکرده بود. ماکرون بعداً با اظهار نظر در این مورد گفته بود که به طور کاملاً آگاهانه در مورد امکان اعزام نیروهای غربی به اوکراین صحبت کرده و سخنان خود را سنجیده و با دقت اعلام کرده است.

روز سه‌شنبه «سرگئی ناریشکین»، مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرد که مسکو اطلاعاتی در اختیار دارد که نشان می‌دهد فرانسه در حال آماده سازی اعزام یک واحد نظامی به اوکراین است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها